Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pavilion g6-2060 Výměna displeje

Zdravím, mám polofunkční Pavilion g6-2060, cca 5,5 roku starý. Přestal mi jít displej, jeden opravář si ho nechal i s rameckem, že to nemá cenu opravovat, takže mám tělo, plně funkční. V dalším servisu mi udělali kalkulaci na 7000,- , ramecek, lcd panel, lvds kabel. To mi přijde jako hodne zbytečná investice. Nechci moc ani nový, když tělo s externím monitorem funguje bez problemu. Chtel bych ho dat dohromady za nejnizsi moznou cenu

Chci se zeptat
- Je vymena tak slozitá, ze ji po dukladnym studiu nezvladnu doma? Jako +- bezny uzivatel co se o to docela zajima, v par stolnich pc jsem se hrabal, ale nemuzu rict, ze presne vim kam sahnout, ale nez neco rozdelam, hodne peclive bych se ponoril do manualu
- Dalo by se pripadne minimalizovat naklady, treba nepouzit ramecek apod, chci jen aby to fungovalo, je mi uplne jedno jak to bude vypadat. Jen za ramecek 2500 dat moc nechci
- Dal by se vyuzit VGA vystup treba, kdyby neslo jinak ? Externi monitor s tim funguje bez problemu, jen pak notebook postrada svuj puvodni smysl, existuje treba neco na styl lcd panelu, co se pripoji pres vga? nebo nevim, cokoliv. nejakej tenkej lehkej prenosnej monitor co bych tahal s tim, klidne. Nejsem z IT a nevím co dnesni doba nabizi

Nabizeli mi případně odkup ntb v tomhle stavu, nevíte třeba procentualne, jak se ceny za odkupy pohybuji ? optimisticky treba 50 z puvodni prodejni ?

Diky moc, jestli si nekdo najde cas na precteni a nazor

edis ramecek= jen predni ramecek, zadni kryt(viko) mám

Ano pouze trocha šroubování, a zapojení dvou konektoru. Mimochodem, ještě potřebuješ panty.

Jo a pozor, dá se koupit levněji (lcd) to byla jen ukázka.

viz https://www.notebook-display.cz/cz-detail-9919460-hp-pavilion-g6-2000-display-15.6-led-lcd-displej-wxga-hd-1366x768.html?id_varianty=31133&gclid=EAIaIQobChMI7pugqbaD3AIVw_hRCh31wwpzEAQYAiABEgLmIfD_BwE

Tady ještě levněji https://www.laptopscreen.com/English/model/HP-Compaq/PAVILION~G6-2060SW/

Prostě hledej kde je nejlevnější a tam kupuj.