Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemůžu se ve hrách napojit přes gamepad

Zdravím,
nedávno jsem si koupil ne nějak extra drahý gamepad, abych mohl hrát občasně s kamarády na pc lokální multiplayer.
Jde o gamepad Defender Omega USB Wired.
Poprvé takhle připojuji gamepad k pc. Pokusil jsem se to nějak nakonfigurovat (fungují páčky, 2 ESC, 3 Left Mouse, 4 Right Mouse, Select SPACE).
Zkusil jsem se tedy připojit do her Stick Fight a Climb your friends. Hry gamepad rozpoznaly a dalo se pomocí něho pracovat v menu.
Jakmile jsem se ale zkusil napojit, bralo mi to pouze klávesnici.
Nevíte někdo, co s tím?
Moc by mi to pomohlo!
Děkuji

tomifaj

Řešení:

nějak extra drahý gamepad

- Což znamena co? Ma ta věc nějaké jméno nebo označení?
- Je ve Windows rozeznán ? (podívej se do správce zařízení zda-li je korektne rozeznán)
- Ovladače jsi k němu nějaké instaloval?