Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MacBook Pro - Reklamace

Zdravím lidi,
asi před půl rokem jsem si pořídil Macbook pro, ale teď v poslední době se mi na něm začali projevovat první vady, sice to není až tak nic vážného co by mě uplně štvalo, tak mě to ale štve, už jen z toho důvodu, že je to stroj pomalu za 50 000 a tohle to dělá.
Vady jsou:
1. Při velkém vytížení, když macbook není ve vodorovné poloze tak dře o něco větrák
2. Blbne klávesnice, občas když stisnu nějaké písmeno tak nereaguje, nebo ho napíše 2x (nejvíce F a G), zdá se to jako maličkost, ale při psaní dlouhých textů to naštve při neusálém opravování
3. Na displeji je "black light bleeding", teddy špatně podsvícený displej, kde v rozích displeje není černá barva, ale je taková nažloutlá

Myslíte, že když toto dám do reklamace s tím, že chci vrátit peníze tak mi tyto 3 chyby uznají ? Je to takové naprd, že počítač za 50 000 funguje hůře jak můj starý ntb ktyrý byl o 1/2 levnější.

Podle zákano je to tak, že pokud je zboží reklamováno 3x a rek. byly uznány, nebo má produkt 3 vady najednou tak tam ten nárok vniká, je to tak ?
Nemá s tím někdo zkušenost ?

Ono je myslím v zákoně, že pokud na produktu jsou 3 vady současně, tak tam ten nárok vzniká.
2 vady se dají prokázat jen ten větrák nevím jestli projde. Každopádně si myslím, že by to mělo jít.
Nejlepší to bude ale asi zdokumentovat na video, aby nemohli říct, že jsem si to vymyslel apod. protože to nedělá pořád.