Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestabilní internet , vysoký ping

Ahoj

Už cca 3 týdny mam problém se zvýšeným pingem až na 5000MS - dodavatel ADV.net stale jede stejnou ( udajně stahuji ) ... zkusil jsem snad už uplně všechno - výměna kabelu,routru,antény,zkontroloval jsem aktualizace windows či se neco nestahuje .. zkusil jsem aj jiný počítač připojit na sit misto sveho pc .. stejně problémy .. ( BTW jinak jsem jediny připojený v domacnosti ) .. jestli má nekdo naké rady jak přesvedčit meho dodavatele aby stim začal něco dělat :D prosím o pomoc .. na ping testu hodnoty - min: 9.0 ms
average: 31.4 ms
max: 654.0 ms

do nedávna bylo vše v pohodě

Co sa tyka udajneho stahovania:
Odpoj vsetko co mas pripojene do routra aj wifi aj LAN. V sucinnosti s ISP otestujte ci to este ieco stahuje. Ak ano, odpoj este router a znova sa opytaj ISP ci sa este nieco stahuje.
Daj vediet ako si dopadol.
Ak ISP povie, ze sa uz nic nestahuje, budeme hladat stahovacieho vinnika.

Ak si antena nahodou nezistuje ci existuju nejake aktualizacie pre firmware, alebo samotna antena nieje sucastou botnetu, tak to moze vyzerat aj tak, ze ti niekto kradne konektivitu, . Existuje moznost, ze niekto v okruhu zopar kilometrov je pripojeny na ISP tvojou IP adresou a MAC adresou. Bez specialneho vybavenia tuto vec nemas sancu ako laik zistit, to musi len poskytovatel.