Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová PC sestava- návrh

Zdravím všechny,
hodlám si pořídit novou PC sestavu. Mela by byt sestavena z těchto komponentu
kody prosím o kontrolu zda je vše v pořádku, popřípadě návrhy co kde a jak vylepšit, vyměnit apod.. Cena by mela byt max 32 tis.
Na PC bude provozován hlavně photoshop a lightroom, běžné kancelářské aplikace a WOW, Pro PS a LR předpokládám výstup na monitor 4K . Co se týká monitoru zatím vím jen že by mel být 24" nebo 27", má-li někdo zkušenosti s tímto rozlišením prosím taky o komentář.
Datové disky mám k dispozici , ty si tam pote dodám sám ze současného PC.
Díky za připomínky

zdravim, tady je nově upravená sestava, větrák, skříň a ještě jsem dal jinou desku, asi nebudu potřebovat integrovaný graficky čip, dal jsem tam MSI , nebo by bylo lepši ponechat stávajici ASUS?

kody

A ještě jedna věc co se tyče výběru monitoru mam pokračovat v tomto vlákně nebo založit nové?