Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s internetem v tabletu.

Zdravím.
Mam tp-link TL-WR841N.
Pustím v tabletu - telefonu s androidem firefox.
Dam v google něco vyhledat.
Kliknu na vyhledaný odkaz a vidím nahoře průběh načítaní.
Ve 3/4 se to zastaví tak na 10 až 20 vteřín a pak pokračuje.
Na rychlost.cz 20 Mbit / 10 Mbit ping 26 ms.
Jsem v rod domku a vidím jen mou sit.
Při testech jsem metr před routrem.
Vyřeší tento problém nový routr.

Tak DNS změněna a furt stejne.
I s kanály jsem zkoušel hýbat.
Tablet Lenovo 8" A5500/A8-50, lenovo tab4 8 plus lte 64gb, Prestigio Multipad 4 Quantum 8 ,Samsung Galaxy S3

I když mně to štvalo,moc jsem to neřešil, dokud jsem nezjístíl na dovolené že to tam lita normálně a problem je u mně doma.
Na 3 noťasich s win to je ok.
.