Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde otvorit doc na siet disku

Server. v nom adresar, v nom doc subor. Skupina uzivatelov, prava pridelene na skupinu. Jeden zo skupiny nevie otvorit tento subor, vidi ho, ale neotvori. Word sa spusto, potom napise nieco o poskodem subore, filtroch a pod. Ked si uzivatel skopiruje subor k sebe, napr na plochu, nieje problem ho otvorit. Kde moze byt problem?

Je to office2016, Pri otvarani suboru sa vyskytla chyba, skuste: skontrolujte povolenia pre subor alebo jednotku, uistite sa ze mate dostatok pamete a miesta na disku, otvorete subor pomocou konvertora na obnovenie textu

vsetko skontrolovane, okrem otvorenia pomocou konvertora na obnovenie textu . . . subor je ok, kedze z inej stanice a aj po prekopirovani na predmetny pc ide bez problemov otvorit.