Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mixážní pult

Ahoj, jelikož jde audio odvětví úplně mimo mě, rád bych si od vás nechal doporučit nějaký mixážní pult, který je jednoduchý na ovládání. Nemusí mít mraky funkcí, ale vyžaduju od něj jen to, aby dovedl pracovat se dvěma zvykovými vstupy, spojit je v jeden zvuk, který bych mohl svést do PC jako jeden mikrofon pomocí 3,5mm jacku (ne USB). Dále bych chtěl, aby šel nastavovat poměr mezi těmato dvěma zvukovými vstupy či jeden z nich vypnout úplně.
V praxi to potřebuju pro účely streamování, aby v pozadí hrál kvalitní zvuk (hudba) třeba z mp3 přehráveče během toho, když mluvím do mikrofonu.
Pokud jde můj požadavek vyřešit i jinak než mixážním pultem, uvítám i jakékoliv rady.

- Nejakou dobu jsem vlastnil a pouzival "Hercules DJControl" ktery by splnoval i tvé pozadavky a moc nestoji. (ale ten muj mel i USB)
- Mozna by ti stacil i the t.mix MicroMix USB, nebo the t.mix mix 502, ale zkusenost s nim nemam.
TiP ~Vice informaci naleznes na : https://www.thomann.de/cz/the_t_mix_mix_502.htm --- 35,- Euro
[370662.jpg]

Pokud jde můj požadavek vyřešit i jinak než mixážním pultem, uvítám i jakékoliv rady.

- To uz by chtelo v PC lepsi AUDIO kartu ;-)