Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neskutečně pomalý internet na notebooku

Dobrý den.

Mám problém s připojením na internet. Moje wifi má pásmo 5 ghz, a na všech ostatních zařízeních funguje skvěle, ale na počítači je neskutečně pomalá, jen kolem 0,2 mb za sekundu.

Nemám žádné AMD komponenty, takže to není problém s AMD Quick Stream programem. Po updatu Wifi ovladače se to jenom zhoršilo.

Pomozte mi prosím,
díky...

jako obvykle:

Mám auto, má motor a nejede. Nemám žádné nálepky na oknech, takže to není problém tuzingu. A když jsem dolil olej, tak se to zhoršilo. Pomůžeš?

Nebo:

Mám Ford Fusion, r.v. 2006 a při pokusu o větší akceleraci motor chcípá. Jde o benzínovou šestnáctistovku, auto je v původním stavu, olej byl měněn, měrka je mezi ryskami. Pomůžeš?

Už to chápeš?