Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se hraním

Dobrý den, chtěl bych se zeptat.Před rokem jsem si koupil PC z bazaru.Všechno bylo Ok,ale teď týden zpátky mi čím dál víc na PC naskakovaly okna, že mě furt něco chybí ve Windowsu.Už mě to štvalo,tak jsem dal obnovení PC.Jelikož Windows byl asi cracknutý,tak se mi při obnovení smazal Windows(10).Stáhl jsem si teda Windows 7 a nainstaloval ho tam.Stáhl jsem ovladače na připojení internetu přes kabel,chipset,USB,audio a ovladač grafiky.Ale nastal problém.Jelikož mám STEAM ,tak jsem si řekl, že si ho stáhnu a nainstaluju si ETS 2.Stáhl jsem,nainstaloval jsem ,ale když jsem tu hru chtěl spustit,napsalo mi to hned -STEAM PŘESTAL PRACOVAT. Řekl jsem si OK, stáhnu si TeamSpeak a zeptám se kamaráda,co s tím.Tak zase jsem všechno provedl a že to zapnu a taky mi to hodilo, že to přestalo pracovat.Neporadili byste mi,co mám dělat,proč mi nejdou hrát žádné hry a spouštět programy ? Nebo jestli mi nechybí nějaký ovladač na spuštění her ? Děkuji moc.

Ovladač na spuštění her? Co to je?
Po instalaci Win musíš nejprve nainstalovat ovladač pro Chipset, potom restartovat PC a až potom instalovat další ovladače. Tyhle Win jsou originál?
Určitě to ukazuje nějakou hlášku, nebylo by od věci ji napsat nebo dát screen.