Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade CPU - Intel nebo Amd ?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat.. Byl by procesor I7 8700 lepší na stream/natáčení her/práce s videami a fotkami než ryzen 7 2700x? Ptám se z toho důvodu že jsem se na více webech dočetl že kvůli chybám procesorů Intel ten spectre, meltdown a TLBleed které opravali že to sníží i několik procent výkon? Nemůžu se rozhodnout zda vzít ten i7 8700 nebo ten od AMD? Poradili by jste mně prosím ?

Dovolim si se vsim souhlasit :) Pokud prace s videem atd. tak vic threadu se vyplati, Adata nemam rad a svitici zrudnosti taky ne - neznamena ze bude cokoliv spatne, jen tyhle Matejske poute a cirkusy Humberto v case nechci (coz je problem treba u zakladnich desek, pomaly rozumnou co by nesvitila a neblikala jak vanocni stromecek nekoupite ]:( )

*17 listopad a UFO tvary ze je hruza se snad shodne kazdy, ale ADATA jako takova se hodne posunula nahoru (nic spolecného s jeho zacatky), alespon nez zacal kolotoc s cenama, ADATA jsem osazoval docela casto i pouzivam jejich (M.2 disky), zadny poblém ani od lidi kterym sem AD osadil, nazor nikomu samozrejme neberu, ale ADATA mi treba dela mensi problémy na novych zakladnich deskach o proti treba takovému Samsung NVME 960 (na které se vydavali zaplaty na strane microcodu v BIOSu), zkratka jen chci rict, ze neosadit RAM, nebo SDD/Msata disk jen proto ze je od znacky ADATA ...

Jj, však já neříkám, že je to špatná značka a nevidím problém ty paměti osadit. Dneska je to všechno hodně vyrovnané. Tak jako se vyrovnali různí soupeři v hokeji a fotbale, tak je to dnes i s výrobci :-) Někdy narazíš na špatný kus a už té značce nevěříš a příště vezmeš jinou značku.