Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepínání mezi sluchátky a reprákama

Zdravím potřeboval bych pomoc. Nevíte zda-li se dá nějak udělot to že když zapnu reprák nastaví se jako výchozí a hraje ale přitom jsou zapojeny sluchátka. A když ho vypnu tak se mi zase začne přehrávat zvuk ve sluchátkách.

Já mám obojí zapojené najednou. Koupil jsem rozdvojku na jack. Mám tam reproduktory genius a sluchátka bml. Sice hraje obojí najednou, ale když nechci aby hrály reproduktory, tak je vypnu vypínačem a když nechci aby hrály sluchátka, tak mám ovládání na kabelu kde je stáhnu. Řekl bych, že je to nejjednodušší řešení.

Pokud však ty repráky mají shitný zesilovač, tak to zvuk degraduje trochu dolů. Moje repráky mají i mírný brum, takže na sluchátka nepoužitelný. Řeším to externí USB zvukovkou na USB prodlužováku. Když chci sluchátka, zapojím USB, když chci repráky, rozpojím USB. Zvuk se pak přepne automaticky na vnitřní, nebo externí zvukovku.

Mám Genius plast za 500Kč, a řeknu ti, že zvuk co produkuje sluchátkový výstup, mužu klidně nazvat hifi!! Mám pocit, že to jen prochází signál z zvukovky. Testoval jsem ty bedýnky na Rotel RC 972MK3 a nestačil jsem se divit jak hrály. Pro mě totální šok.

Jo sluchátka Koss porta pro (ty za 2500Kč tenkrát) a Jeclin Float Ergo 2

Tak ted jsem připojil repráčky do sluchátkového výstupu Rotel rc 972 mk3 přes redukci 6.3 na 3.5 od Koss, a pustil Mike Oldfield Voyager 6 skladbu a dokonce prostor do hloubky!! Neskutečný zážitek...

Tady hudba https://www.youtube.com/watch?v=azJa8gWFrv4

A tady jsem je našel https://www.czc.cz/genius-sp-q16/25340/produkt