Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvd shrink

Když kopíruji dvd přes Dvd shrink,tak ho nepřekoduje do správného formátu.jak to má nastavit aby to správně překodoval,a v čem to mám ještě nastavit?

nevím jak u vás, ale u nás to soudruzi posranci zakázali. A i kvůli tomu nekupuju tituly, které jsou takto chráněny, protože odmítám podporovat takové hnusárny. Moje děti jsou malá prasátka ;-)(taky jsou ještě malé a nechápou, že k CD/DVD se musí člověk chovat, ostatně když vidím, jak se k tomu chovají mnozí dospělí, tak jsou ještě zlaté) a kopie jim vydrží tak měsíc. Pak je nepoužitelná. Já sám se na filmy moc nekoukám, protože není nač.

P.S.: DVDFab Decrypter je plně zdarma a co se dekrypce týká, umí totéž co Platinum. Není pak problém použít na již stažený film Shrink.

Fuente - není to nic proti tvému názoru. Mám oba, a stejně dříve šáhnu po Shrinku. I když je to asi zvykem, a tím, že za 5 let nezklamal ani jednou.
Horší je, že vůbec nerozumím, na co se tazatel ptal. A tady je zakopanej pes.