Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc ASUS Vivo PC M52AD-CZ003T

Dobrý den,
vlastním Počítač ASUS Vivo PC M52AD-CZ003T a rád bych ho upgradoval. Rád bych vědel, jestli to je vůbec možné resp. jestli se to vyplatí. Rád bych rozjel novější hry jako Pubg u CS:GO bych měl rád přes 250 fps stabilně i na novějších mapách.

https://www.alza.cz/asus-vivo-pc-m52ad-cz003t-d4013508.htm

Počítač Intel Core i5 4460 Haswell, Intel H81, RAM 8GB, NVIDIA GeForce GTX 760 3GB, SSHD 1TB 7200 otáček, DVD, GLAN, WiFi, Bluetooth 4.0, DVI, HDMI, DisplayPort, USB 3.0, čtečka karet, 500W, CZ/SK klávesnice, myš, Windows 10 Home 64-bit

Takže prosím zda byste mi mohli doporučit jaké komponenty (grafickou kartu, procesor, RAM - případně ještě další) bych měl zvolit, aby byly kompaktibilní k základní desce a měly dostatečný výkon.

Vtipný požadavek :D

Ty máš herní monitor co dokáže zobrazit 250 FPS? Silně pochybuji. Pubg na tom rozjedeš, na střední detaily odhadem na 60 FPS určitě (mám o něco slabší sestavu doma hází to na 74-79 FPS při středních detailech :) ). Upgrade netřeba, očividně neumíš vytáhnout výkon ani z tohohle, akorát bys utratil peníze za něco, co nevyužiješ.