Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak získat URL obrázkků z facebook "fotoalba" nebo "sady"?

Zdravím, jak na facebooku získám odkazy na jednotlivé obrázky v "sadě" (facebook.com/xyz/posts/123...) nebo fotoalba( facebook.com/xyz/photos?tab=album&album_id=1243) ?

Nějaký userscript nebo rozšíření nebo dokonce služba online je? Bez nutnosti se přihlásit (protože album je veřejné a fotky se dají zobrazit veřejně)

formát URL pro připomenutí je

https://scontent.fprg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/3...8839_...151243375614_589125859...0516880_n.jpg?_nc_cat=0&oh=6cc2bd1cb91711b1f...6f0d09d80bd2&oe=5B...00C

bohužel bez oe a oh to hlásí bad signature, takže to nejde načíst

chtěl bych plné rozlišení (_n) je náhled, _o je plné rozlišení.

Dokonce to je i tak divné, že v mobilní verzi i desktop to vrací jiný obrázek i se stejným rozlišením (je vidět jpg artefakty jemným okem), je jiný hash

Nechceš jít zase radit jak má globální oteplování vliv na PC? To mě onehdy pobavilo... Jsem tu už dost dlouho, jen jsem se registroval :) Pobreč si jinde. Nechápu, co to máte s Mlokem za zvyk... Neporadím ale radši budu odvádět od tématu a urážet i když sám vím prd... Potřeste si rukama a ignoruj mě, ju? :)

Medvěd nenávidí celý svět, kromě sebe. Nenávidí prázdniny - děti mají podle něj chodit do školy celý rok, nenávidí děti, nenávidí důchodce protože ho okrádají důchodem o jeho poctivé vydělané peníze a mají pochcípat. A hlavně je jasnovidec a vidí, co má kdo doma za čínský šmejd a kolik je tazateli let. Ber toho zapšklého zlého pána s rezervou, on za to nemůže, to je nemoc.