Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reproduktory k PC do 500 Kč

Dobrý den, doporučte mi, prosím, nějaké reproduktory k PC. Pokud možno okolo 500 Kč. Vím, že to nebude nic extra, ale i tak bych chtěl za tu cenu dostat co nejlepší výrobek - cena x výkon. Děkuji Vám:-)
Změna kategorie, původně: Multimédia (Kurt)

Tak je víc i těch noname třeba sem slyšel hrát nějaký Modecom v tý ceně a taky to nebylo nejhorší,niméně zesík + stereo repro je jinej level to už bych neměnil nikdy.(delší dobu jsem jel dřív i na zesíku co mě dělal známej z Genius bedýnek co rozkuchal a i to bylo paráda s reprákama od Sonky kde se žádný Pc repro nelapali):-)

Nevím, jak říkám, shit zvuk je ve všem. 500 je žalostně málo na repráky. Na druhou stranu když je*ne s Trustem o zem (z důvodů popsaných výše), vydrží to :D Nevím nad čím tu debatujeme, ať si koupí co chce, za 500 nelze sehnat ani nic přijatelného. Dal jsem za repráky 6 500,- a po pár letech můžu říct, že toho nelituju.