Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Android - Nemůžu si vzpomenout na jméno specifické aplikace

Dobrý den,

Na starém smartphonu jsem používal jednu aplikaci.

Má logo bílého kruhu se siluetou modré hory. A umí měřit okolní teplotu, rychlost, souřadnice, nadmořskou výšku (samozřejmě z odchylkou).

Teď má delší dobu mobil nový, kam bych ji chtěl nainstalovat. Jenže starý mobil jsem resetoval a nemůžu si vzpomenout na jméno.

Prosím Vás o radu.

Děkuji.

rychlost, souřadnice, nadmořskou výšku vyplivne kdejake GPS info. Co si mam predstavit pod "meri okolni teplotu" netusim, jedine co muze mobil zmerit je teplota baterie nebo CPU. Nebo vyplivne teplotu z nejblizsi meteostanice, teda. Pripojeni k internetu ale nutnosti.