Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zakázat přístup do aplikací

Dobrý den, mám iPhone 8 a moje otázka zní jako zaheslovat nebo zakázat přístup do aplikací jako je Facebook, e-mail, nebo messenger. Protože pokud dám někomu můj mobil, když si ho chce podívat, tak mi může hned podívat e-mail, nebo podívat můj messenger, protože z messengeru nelze odhlásit. A e-mail co je od Apple také. Existuje něco takového, v iphone v části omezení není taková možnost. Děkuji.

Za běžného stavu, ne, neexistuje. Jen kdyby byl iPhone jailbreaknutý, což však nedoporučuji. A z Messengeru se dá odhlásit -> kliknout na svůj profil vlevo nahoře, sjet dolu, kliknout na "Přepnout účet", tam najít svůj účet, swipnout doleva, objeví se možnost "odebrat".

To je jen o tom si umět vybrat. Když si koupíš Ťamťung za 3ku tak se fakt nemůžeš divit, že to je na vyliž.....
Každopádně nebudu tu začínat hádku iPhone vs Android telefony, každé má své +/-, jen říkám, že mi to jako pro člověka, co chce s tím telefonem dělat víc než fotit, přijde na dvě věci :)