Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drivery

Chcel by som sa spýtať či by mi niekto mohol pomocť nájsť driver na procesor AMD FX 8-Core FX-8350 a grafiku MSI R7 370 gaming 4G. Hľadal som už všade a ak by sa našiel niekto kto by mi to pomohol nájsť bol by som mu vďačný ďakujem.

A na grafiku třeba guru3D.com

Tfujtajbl, to je rada… Když píše, že má MSI, tak ze stránky MSI, nebo přímo od AMD (stejně musí naklikat přesný typ). Jo, je to pracnější, jo, bude se ptát třeba ještě dvakrát, kde to najde, ale bude to pořád rychlejší řešení, než radit, jak odinstalovat jakousi cypovinu, kterou mu nakašle program…

u grafik do stoláků, které jen kopírují referenční návrh, se dá vystačit s těmi univerzálními. každý výrobce ovladačů stejně občas něco posere a instalatéři z nefunkčnosti obviňují celý server. místo toho je třeba najít pro danou kartu jinou (i starší) verzi ovladače, ale to znáš.

jen u karet do notebuků bych se držel těch konkrétních od výrobce, který si mohl upravit hw podle sebe.

tupé zlo v tom pak způsobuje jak mrchosoft svými automaticky vnucovanými updaty, tak i uživatelé, kteří v představě dalšího a dalšího nárůstu výkonu o bájných 5% instalují každou poslední verzi na už 6 let nepodporovanou grafiku. obojí je zbytečnost.

Pokud někdo dělá takové změny v grafice, že je na ni nutný jiný ovladač, tak by ta grafika měla mít jiný id hardwaru. Jelikož se ovladače ve Windows instalují podle id hardwaru tak se pak není čemu divit, když nějaký ovladač nefunguje, když někdo změní hardware grafiky, ale ne její id hardware. Takže není zlo to, že někdo dělá automatickou aktualizaci ovladače, ale v tom, že ten hardware má jiné id hardware než by měl mít.