Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pouzity hardware

Zdravim, chtel bych si koupit hardware z bazaru, protoze ceny za napr. gtx 1080ti jsou sileny. Na druhou stranu se mi moc nechce vysolit nekolik tisic za pouzitou, ktera mi vydrzi rok. Proto se chci zeptat, jestli neznate naky overeny obchod, kde se da koupit pouzity hardware se zarukou.

To jo ale všimni si že ne s plnou zárukou a pokud je to bazar stylu Aukro tak tam ti většinou každej píše tak měsíc/tejden na odzkoužení (tam jich bude teď přerváno po těžbě kryptoměn a stav všelijakej když to někdo provozoval ve vlhkejch sklepech a ty GPU jeli na max výkon x měsíců),pak když se ti něco vysype tak smolík.(ty slevy na Alza/CZC nejsou pro změnu takový aby to stálo zato a ještě přijdeš třeba o rok záruky dle toho co prodávaj.)

Prave kvuli tomu miningu to nechci kupovat z bazaru. Slevy na Alze nejsou tak velky, ale i tech 10-15% je ok (pocitam slevu z cen na Heurece). Kdyz 1080ti se prodava za 22k. -1 rok zaruky by taky tak nevadil, ale taky nemuzu vedet odkud to Alzaci maj.