Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Zdravím, chci se jen zeptat zda-li je tohle příznak toho že mi odešla grafická karta.
Když dám do počítače Gainward NVIDIA GeForce GTX 960 tak se mi počítač "zapne" ale monitor ne a ne zapnout.
Ale když tuto grafiku vyndám,tak můj počítač má integrovanou grafiku a to přesněji Intel(R) HD Graphics 4600, tak počítač se normálně zapne a můžu ho používat dál.
A tak se chci zeptat jestli je tohle jasný důkaz toho že mi odešla má grafika od NVIDIA a budu muset koupit jinou,nebo to je něčím jiným,a budu muset koupit ještě něco jinýho.
Děkuju moc za ochotu a odpovědi!

Jeden krásny večer když jsem hrál, tak se mi vypl monitor a napsalo mi to VGA no signal, to mi poté dělalo taky nějakou dobu,po nějaké době hraní, Grafika měla TEPLOTU 80+ stupňů,ale stáhl jsem si program MSI afterburner a bylo vše v pohodě, a teďka už ten počítač ani nezapnu,a nechci abych koupil grafiku a bylo to v něčem jiném.. tak se chci takhle zeptat,abych nekupoval zbytečně..děkuji moc za odpověď :-)

Deska nemá jiné porty? :D Já se jen snažím poradit abys nemusel kupovat hned nový komponent.
1) Zkusit grafiku na jiném portu
2) Zkusit grafiku na jiném PC
Až to zkusíš, můžeme se bavit dál co zkusit (i když těch možností už moc nebude pokud to fakt nepojede :) ).