Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 40k i s monitorem.

Dobrý den, rád bych věděl váš názor na tuto sestavu.

https://www.czc.cz/e8nhjchv3ci8p92u44bi44dg94/seznam

Celé je to konstruované hlavně s ohledem na design(můj vkus) a s ohledem na co pokuď nejlepší tichost.
Děkuji za jakoukoliv objektivní kritiku a užitečné rady.
Hraní převážně nenáročných her, nebo například střední detaily atd.
Kompetivní nejvíce, tudíž nejnižší detaily a kolikrát i rozlišení.
Možná streamování, taktovaní povinností.
A.

co tam má za CPU

Ryzena : "TDP 65 W", vermi, na to staci (aniz by dal o sobe nejak vedet) i ten "AMD Wraith" ;-)
Mozna jsem prehléd a ma tam jiny, ale pro uzvatele co pouzivaji Pc standartne, bez nejakych tuningu a overclockingu, tak Write jakoz to chladic za nakych 30$ neni vubec spatny.
* Vsak přesvědč se sám, az ti padne Ryzen s AMD Wraith pod ruku tak si vem minutku a zkus ho prubnout, uvidis ze prinejmensim reknes ze alespon "jo ujde" ;-)

Jde mi o stabilní přetaktování i na vyšších taktech. Uváděl jsem to v popisu.
Navíc, ten wraith bude těžko tak tichounky jako tento a na tom si zakládám na tichosti pc.
Podívejte se na 2600x, prakticky tento procak v OC jaký plánuji já, a má něco kolem 90W..

a proč X370 deska? to už vem novější X470 když bereš Ryzen 2600, paměti svíticí vysoké pozor ať se tam vůbec vejdou bod chladič přinejhorším bude potřeba posunout ventilátor
já mám na tom Ryzenu 2600X chladič Grandis 2 a je to tak akorát, aby byl tichej (teploty jdou na 72°C i víc když topí grafika), ono ten XFR boost taktuje dost na 4,2GHz a zvyšuje napětí hodně takže není divu, že topí při vcore 1,45 (nechával jsem vše zatím default)

Voilà, Cooler (DarkRock urceny hlavne u AIR coolingu proc CPUs s TDP mezi 150-200TDP na 95W CPU v OC priflu proc né, kazdého vec ..
* Wraith i s Overclokingem testovany mam, staci. Slyset,, jestli se nekomu zda 18dB moc ..(mimochodem ten Drak ma v FullProfilu 24.3 dB). Jinak osobne mam Be quiet! docela rad, ale ty argumenty a jeste srovnané z cela jinym CPU/rady X je jak se zde rika "mimo misu"..

Be quiet! maj slušný case ,ty jejich chladiče měli idiotskou montáž na matičky tenhle jí snad už nemá jinak vzhled funkčnost pěknej (nevím co na tom je za točáky ale ty pod 500Kč co prodávaj samostatně nejsou taky žádný terno),PSU maj předražený oproti konkurenci za nic a jediný co bych vzal když bych nekoukal na prachy je řada 11 ...