Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto O poradne, a zrejme asi rozlúčenie.

Troška (viac) románik:

Nevím ani jak začať. Jak popsať situaci. No všetci to vidia tu jasne zrejme už nejaký čas. Poradna.net aspoň dle mého názoru upadá kvalitami. Prišlo tu veľa nových lidí, odišlo veľa starých. Nekterý z nových to tu totálne rozkopali. Pár starých sa len prispôsobilo. Že jo, ani svoj názor nekterý nechcú vyjadriť, když vedia aké reakce prijdou. Spoznal som tu tucet lidí, rádcov, adminov, módov, i bežných lidí ktorý sa snažili radiť. Našli sa tu aj exoti (nebudu presne menovať, každému je jasné, jeden neumel ani psát, druhej tu zas pre istotu radil teda vlastne neradil, zrejme skôr chcel ublížiť tazateľom). Naštastie tieto živly tu už cez 2 roky nejsou, i když prednedávnom jeden sa nachvílu ozval.
To ale nieje už tak podstatné. Som tu už dlho (resp. omnoho dlhšie než by si aj admini mysleli). Pamätám si stav poradni v rokoch 2011 a 2012. To boli tu asi najlepšie roky. Rádci k sebe sa správali s úctov, rovnako aj k tazatelom. Konflikty síce tu boli občas taky, avšak omnoho kratšie, menej objemné, a bolo ich určite menej.
Dnes je situacia iná, 95% príspevkov sa vôbec netýka tématu. V polovici sa len uráža iných rádcov. Provokuje. Vymýšlajú najpytomejšie, najprimitívnejšie argumenty len aby to vyzeralo jak v hádke na deckom pískovišti o lopatke. Viacerý rádcové to tu aj pochopili, viacerý aj odišli, nekterý sa tu snažili nejak preplavať vším tým. Pár sa z nich prispôsobilo, nekterý zmenili chovanie a začali sa jaksi hrať na to čo nie sú len aby zapadli v záplave nových.
Toto vše som prekusával už fakt dlouho, vždy som chcel radiť len k užitku a robil to pre tazatelov. Chápu že toto je free fórum, rádci nejsou platení, ale nekterých správanie neni hodno považovať za prístupné ani z akéhokoľvek uhlu.
Toto čo sa tu deje, jak se fórum vyvýja, bych mohl popsať len slovami. Poradna.net sa stáva konkurencieschopnou poradni zive.

Už vela lidí pochopilo že to nemá význam, pridávam sa k nim. Tým vhcem povedať, dnešným dňom ukončujem pôsobenie na poradna.net (síce sa tu možno ešte občas zjavím, ale skôr už sporadicky, a bez ciela radiť. Zrejme sa tu možno jednou, dvakrát spýtam na niečo ja.).
Chcem sa poďakovať všetkým kamarátom a skvelým ľudom na poradne, konkrétne bych chcel menovať:
M-pol (výrobcovia PC by sa mali od tebe učiť)
Wikan
Ledník Brtník
Sambilionk
Mif
Jezekhifi
Hynajs
Icepower32
Touchwood
Lukas1982
XoxoChannel (áno aj tebe ďakujem, v pozitívnom zmysle)
Jan Fiala a ostatní admini
čitateľ
Kozakl
Audax
Rce
A ešte viacero ďalších (už je to i tak dlouhé psaní)

Som rád že som tu bol. Aj napriek niektorým trpkým chvíľam.

Dúfam poradna.net pôjde správnym smerom, a snaď sa tu aj niečo zmení, späť k dobrému. Nejsem si ešte ani istej či poradnu opouštím už navždy, možno ma tu o pár mesiacov alebo rokov uvidíte.

Ešte by som chcel pogratulovať Nudlovi... Vyhral si válku snaď si rád. ;-) i když nejsi jedinej dôvod proč poradnu opouštím.

Tým čo to prečítali celé závidím, toľko kecu často ani ja sám nechci číst.
Změna kategorie, původně: Ostatní (Prasak)

Je načase se v tom přestat hrabat. (Prasak)

Je zajímavé, že někdo je magnet na konfrontace a někdo jiný se bez většího úsilí všem snadno vyhýbá. Poradna: hledám rady nebo se snažím poradit. Nic víc, nic míň. Někomu se nemusí líbit moje rady, mně zase třeba ty cizí - to ale neznamená, že se musíme osobně napadat, protože máme odlišné názory. Když ale někdo chce například vytunit low-endový NB na hraní nejnovějších her, nepovažuji za urážku či napadání, pokud tazateli sdělím (jako osmý v pořadí), že na tom krámu to opravdu nepůjde i kdyby se na hlavu stavěl.

Bohužel, některým lidem se snadno zapaluje koudel u pr*ele…

A proč musíš urážet tím, že má krám a má se stavět na hlavu? Jde to říci přeci slušně. "Máš bohužel slabý počítač na tuto náročnou hru, ta ti nepojede.". Proč hned, že si koupil krám, že jsou to čínské šmejdy, že je blbec, že si to vůbec koupil. Takové formulace by neměli slovutní rádcové vůbec vypustit do klávesnice. Od tebe bych takové formulace opravdu nečekal, ale je vidět, že všichni klesají ke stejnému dnu. Jediný JaFi je tady opravdu slušný a poradí i tomu, kdo nic neví a z neznalosti se blbě táže.

Pokud mu vyčítáš tuto,evidentně nadnesenou odpověď,tak za podobné by už Karel muset dostat 15 let nepodmíněně. Je to furt stejné,polytbyro poradny prostě neuzná své chyby,jen je vidí u jiných. Ta Bohemian Noodles, to je také provokatér. Je to váš chráněný junák,že jo ?

Aha, takže od někoho to je bráno jako "nadnesená odpověď" a od druhého by to byla urážka. Dvojí metr?

Provokatérů je tady víc než dost, pokud neporušují pravidla, nepřekračují určité meze a umí se vyjádřit i k tématu, osobně mi zas tak nevadí. A komu vadí, nechť je ignoruje.

Nikdy bych na takovou ptákovinu asi nereagoval,ale je dost už neudržitelné (pro vás jako poradnu),že neměříte všem stejně. Někdo napíše ironii a už má na sobě podržtašek jak much a u jiného to nevadí. Nebudu konkrétní,ale je to už nepřehlédnutelné. Třeba tohle je normální ? "Komentář je sponzorován profesionálním hubitelem obojživelníků a dojičem koz. | ©Česká nudle 2018" .

Ještě jsem si zpětně četl komentáře k tomuto vylévání srdíčka. Můj podpis byl pouze reakce na nekončící urážky a napadání ze strany kozakla a Mloka, jak už tu bylo psáno, sklidili co si zaseli. Ani já nejsem povinnen je tu vychovávat. Jednoho navíc znám z dalšího fóra (viz komentář úplně dole), kde se chová úplně stejně a taky už má na krajíčku. S jediným kdy jsem se tu pohádal a uznávám, že to nebyla jen jeho chyba, a i mě to trochu mrzí, byl moderátor MM, který jen špatně formuloval svoje odpovědi a já na to prostě přišel až expost, když jsem to četl po několikáté. Ale tak stalo se. Kozakl? Ten rozdává svá moudra tady a nějakou dobu byl na živě pod stejným nickem. Mlok? na 2 fórech stejný hulvát. Opravdu si nemyslím, že by tedy komentář byl urážlivý (jak si už řekl). Byla to jen má sebeobrana ale znovu jsem si jen potvrdil, že bránit se proti demenci nelze.

Někdo mi odpovídal na mail + jsem si psal s jedním moderátorem zde ve zprávách + po mailu s pár dalšími uživately fóra. Jak je sakra možné, že všichni nezávisle na sobě mi řeknou téměř totožnou věc? Že ty dva rádi nemají nebo že to jsou idioti? Chyba bude v těch lidech nebo v těch 2 "idiotech"? Ať si každý odpoví sám. Rozhodně nesouhlasím že jsem mírumilovný člověk, který ví vše. Ale aspoň nestrkám nos do toho, čemu nerozumím a rád se tu i něčemu přiučím. Ale když někdo neumí používat mozek a záměrně provokuje, na to nemám slov.

No to jsi schválně vytrhl z kontextu, o Savu jsou jen tři slova, doporučil jsem mu, že má HW problém. Prosím, smaž to, uznávám, že to bylo sprosté ode mne a tak to prosím vymaž, přeji si to.

Je sice rozdíl mezi vtipem a zesměšňováním a urážením a nadáváním tazateli, který chudák ani pořádně neví, jak se zeptat a jaké informace k tomu dát. Ale nadávat mu za to a i staršímu člověku vynadat, zasrané prázdniny, jako by prázdniny za to mohly, že nejde počítač - patrně se přehřívá sluncem, ne prázdninami.

Nechci se hádat, nechci vyvolávat agresi, ale jakmile tady někdo něco slovutnému rádci vytkne, například panu Nuda či jak se xakru jmenuje, když nadává tazateli tak povstanete jako jeden muž a opětujete palbu. Je hezké, že držíte při sobě, mne jste naštěstí z teamu vyhodili, ale už vaše povýšenost a arogance je tak hluboká, že jste hluší a slepí a místo abyste se skutečně zamysleli, že v poslední době je té arogance a nadávek a urážek tazatelů už přespříliš, tak se do mne pustíte, že jsem řekl vtip se Savem.

Kdysi tady bývala pohoda, vtipkovalo se tady ale neuráželo. Bývala tady celá dlouhá vlákna, velmi vtipná a lidé si je dlouho četli a nesmírně se bavili, to už jsem tady neviděl moc let. Je rozdíl mezi vtipem a zesměšňováním, jaké má v oblibě jistý pan Rádce pionýrů (tím názevm "rádce" jste to také nevyhráli :-D ). Jistě, vy se ve vedení jeho hláškám zasmějete, ale je to zesměšnění a urážení tazatele. Není to vtip, který by pobavil každého, včetně tazatele. To je trochu rozdíl. Zesměšnit a udělat vtip. Jenže marnost, vy jste už tak zadívaní do své božskosti, že vás ani na vteřinku nenapadne se nad tím zamyslet, hned do protiútoku a můžeš vytáhnout i deset let staré moje příspěvky, kde se ještě dělaly srandičky ale bez urážení. Nesnášenlivost k uživatelům už dosáhla vrcholu, jeden nejmenovaný pan Rádce pionýrů a skautíků se svou nenávistí ani netají, přeje všem důchodcům aby chcípli co nejdříve a nesnáší děti a zasrané prázdniny. To, že důchodci mají chcípat prostě nerozdejchám. Však jednou bude také důchodce a jeho vlastní děti mu budou doporučovat aby také chcípl a nezacláněl. Jen nechápu proč, když nenávidí celý svět (nadává všem a všude), proč lozí do Poradny a není na psychiatrii. Nejlépe v kazejce. Nic, odcházím také, protože místo dávné pohody a vtipnosti, je zde jen povýšenost, nadřazenost a nadávání tazatelům a urážení jejich přístrojů a strojů. A místo abyste se zamysleli nad svým chováním, vytahujete 3.14čoviny. Toto vlákno je důkazem, že i dobře míněná kritika, jak to vidí lidé z venku, má za následek nikoliv zamyšlení a zlepšení vaší jitě záslužné práce (o tom ani sekundu nepochybuji) tak se stavíte na zadní. Nemusíš mi odpovídat, číst to tady už nebudu.

PS: Jak smažu svůj účet z Poradny, aby tu po mne nezbyly žádné stopy ani příspěvky i z minulosti (podle GDPR mám na to právo)?

Chci smazat všechny moje příspěvky. To přeci dokážeš v databázi jediným příkazem. Je mi srdečně jedno, jestli mi tam zbyde někde Nick, stejně můj e-mail tam už nefunguje. Nechci mít nic společného s arogantními lidmi, kteří vidí neuznají jiný názor a jen svou pravdu a kteří se chovají daleko hůře, než dříve na Živě. Tam je nyní už pořádek a neuráží se jak tady. To mi vadí. A další věci, které nechci (i s ohledem na vás) řešit tady veřejně.

Uz som ti to vysvetloval, ale dam este raz. Ok predstav si, ze zmazeme vsetky tvoje prispevky. Co cely strom reakcii na ne? Zmaze sa tiez? Mame podla teba pravo/povinnost mazat kvoli tebe aj prispevky vsetkych ostatnych, ktori na teba reagovali? Ak nie tak ako bude potom vyzerat struktura? Tvoja otazka bude vymazana a zostanu len odpovede, takze vo finale uvidime nezmysel, kde ludia reagovali na prazdne miesto? Tvoja reakacia sa zmaze a reakcie na nu zostanu?
Alebo teda zmazeme spolu so stovkami tvojich prispevkov cele stromy a reakcie ludi s tisickami dalsich prispevkov len preto, ze ty to chces? je to voci nim fer?
Ano losovia, tw alebo ja dokazeme vymazat aj celu db naraz, ale preco? Mazeme podla svojho vedomia a svedomia a ja naozaj nevidim jeden jediny dovod mazat kohokolvek plosne len preto, ze ON TO CHCE.
Btw je zaujimave, ze sa tu urazaju stale ti isti ludia (aspon ja mam ten pocit). Napriklad mna uz neurazil dlho nikto, ani ja nikoho (snad) a podla toho, ze som na Karla uz snad vyse roka nedostal staznost tak snad ani on. Tak preco sa urazanie toci stale okolko tych istych mien?
Preco 90% ludi, co sem chodi nikoho neurazaju a nikto neuraza ich? Nie je problem urazania len problemom uzkeho okruhu ludi a ich videnia sveta?
To ma len tak teraz napadlo, ze je to mozno tema na zamyslenie.

Člověk si dá filtr na vše a co tu nevidí... hm... zajímavé. Přeskočíme od sentimentu k realitě, ano? :)

Taky jsem zde asi déle než by sis troufl odhadnout, i když oficiálně až od letošního roku s registrovaným účtem. I tak jsem za hromadu měsíců tady poznal velkou spoustu lidí a věř mi, nikdo nebyl tak dobrý lhář jako ty. Zajímavé, že se tu už nějaký ten rok pohybuji, nikdy jsem se sice nevyjadřoval tak aktivně ale rád jsem se něčemu přiučil, tehdy i od tebe, a rozvíjel své znalosti. O pár let později použiju na TVŮJ problém stejné řešení jako si onehdy někomu radil a ty mi dáš mínus (bez ohledu na to že to řešení bylo správné ale dle všeho sis ho vytáhl tehdy jen z Googlu)? Poradím člověku, co má s tím počítačem udělat, aby tam nemusel instalovat mazlaviny na mazání souborů a další svinstvo - jebs, mínus od tebe. Pakliže tu máš nepřátele, vytvořil sis je jen a jedině ty sám :-) Já se nikdy nedoprošoval tvé pozornosti, byl jsi mi celkem ukradený od předešlých let, kdy si tu začal rádce aktivně napadat (ještě měsíce před tím než jsem se tu oficiálně registroval) a opravdu není můj problém, že koza a obojživelník, naše milá zvířátka, měla tu potřebu se zviditelňovat :-) Já dělám svojí práci, poměrně dost dlouho a když se podívám na svoje peníze a zkušenosti a ohlasy od zákazníků tak i dost dobře. Jedna věc je, když ti člověk slušně řekne, že má větší zkušenosti a doporučí ti aby ses nevyjadřoval s Googlem za zády. Druhá věc je když mě slovně napadneš jak puberťák :-) Je mi u opičí zádele kolik ti je, věř mi, jestli to čístlo v nicku je rok tvého narození, výška nebo počet čokolád co si ten den sežral, když si nad tím jménem přemýšlel. Pro mě vždycky budeš puberťák, co si chce něco dokázat. Podívej se, provokoval si, začal si mi nesmyslně mínuskovat vše, bez ohledu na to, že to těm lidem pomáhalo a děkovali mi (a to není 1 případ z 10, ani 7 z 10). Podpis je už nějakou dobu pryč a tobě až teď doplo, že bys toho už mohl nechat. Co jiného to je, než chování dítěte? Vysvětli mi to jako pětiletýmu. Já si sednu na židli a přečtu si tvoje vysvětlení tvého chování, protože to mi hlava nebere.

Další bodík. Jedna věc je můj názor na tebe a kozakla, to že jste zvířata jak v přeneseném slova smyslu, tak i co se týče slovníku, neřešme. Psal jsem si s opravdu mnoha lidmi o vás dvou, byli to povětšinou běžní uživatelé, co sem dojdou občas kouknout, ale i 2 zástupci zdejšího vedení. Jak je možné, že mi několik lidí, nezávisle na sobě, řekne, že vy dva jste "idioti" nebo něco v tom smyslu? Přece by vás takhle společnost neměla brát když jste dokonalí, no ne? Typický příklad uraženého dítěte, který místo omluvy a pokusu se urovnat svoje chyby, radši napíše slohovku a jmenuje ještě mě. To už opravdu považuji za drzost :-D

Máme na stole karty, tak když už jsme v boji, tak vytáhnu vše, ne? Co tvoje oblíbená hra League of Legends? Baví tě? :-) Věřím že ano, protože na české lokalizaci, kam celkem aktivně chodím číst blafy dítek, potkávám záhadně člověka, který má stejný nick jako ty, styl psaní jako ty, stejný slovník jako ty a je stejně výbušný. Nehrozí ti i tam náhodou nějaký postih? (Btw výmluvu typu "to neni som ja" si nech pro někoho jiného, dopátral jsem se k tomu díky několika tvým chybám. Jak jsem se k tomu dopátral si nechám pro sebe, ty si sáhni do svědomí, protože asi nejsi tak chytrý když za sebou necháváš jámy jako kráva.)

Na konec bych si rád ujasnil jednu věc. Nevím co máš za povolání, protože jsem od tebe viděl asi 6 různých verzí za ta léta a už se v tom upřímně ztrácím. A je mi to, ruku na srdce, upřímně jedno. Rozhodně vím ale, že máš nulové zkušenosti jakožto profesionál co se počítačů týká. To, že umíš používat Google z tebe ještě nedělá chytrého člověka. Google neřeší problémy, jen ti ukazuje možnosti. Já nechci vyhrát žádnou válku, opravdu nemám povahu jako ty, díky bohu za to. Já jen nehodlám akceptovat tvá Google řešení, která nikomu nepomáhají. Akorát spamuješ tohle fórum s kozaklem a oba dva neustalé lžete. (Jedním moderátorem mi byl poslán odkaz na něco, co kozakl vyplodil na právnické poradně, to jsem se řezal smíchy a to musím umět práva jen v základu ale oke, o tom jindy :-D ) Problém není v tom, že bych tě neměl rád, problém je v tom, že nemám rád tvoje způsoby. Neustále lžeš, a ne jen na tomto fóru, píšeš nesmysly ale hraješ si na dokonalého. Já jsem v profesi už nějaký ten pátek, odvážím si říct že mám hodně zkušeností, nikdy by mě ale nenapadlo říct, že umím vyřešit každý problém. I v práci jsem se občas nad něčím sekl a byl oříšek to vyřešit ale nakonec jsem to dal. Vidíš ten rozdíl? Ego ti zkušenosti nepřidá.

A po tom všem... ještě jednou si lhal a to hned zde, že se sem nevrátíš. A začal si to zpochybňovat už v samotném jádru diskuze. Jsi vtipný člověk...

Chovej se jak uznáš za vhodné, nemysli si ale že děláš naschvály mně, děláš ze sebe jen ještě většího blba než za kterého tě tu hodně lidí má :-) Měj se hezky a užívej prázdnin.

áno máš pravdu, jsem lhář a ty si dokonalej. ;-) sa vůbec divím že tu reaguješ, už som ti prestal aj dávať mínusi, tie boli vieš veľmi dobre za čo, nie za obsah rady, ale za to akou formou si to podal, jak sis furt potreboval do nekoho kopnúť, a aj kvôli primitívnemu popisku kde tvojim cieľom bolo len urážať. Kdyby ses nad sebou aspoň trocha zamyslel, a zamyslel to čom si psal už tucet krát. Ani nejdem tieto tvoje výlevy a keci čítať ďalej, stačia mi prvé 2 riadky. Je mi jasné že zas si chceš len honiť ego. Inak když už niečo kecáš, tak tie argumenty bych byl rád kdybys psal aspoň trocha rozumne a aspoň aby si je podložil faktami a malo to logiku. Čaw

p.s. nevím vůbec proč máš potrebu do mňa tu zas šprlať a psát, však sám vidíš že mimo tochto vlákna už na poradni ani nejsem, tak na čo reaguješ? kecáš niekomu kto neexistuje? to je jak dkybys mluvil do steny. Seš hodne divnej. Och sry, ešte reagujem v správičkách. A raz som si dovolil pridať ešte niečo do vlákna z roku 2017, kde sa rozoberali veci o zmenách na poradne. Veľa lidí tu má za blba aj tebe. :-)

stačia mi prvé 2 riadky. Je mi jasné že zas si chceš len honiť ego.

mínusi, tie boli vieš veľmi dobre za čo, nie za obsah rady, ale za to akou formou si to podal, jak sis furt potreboval do nekoho kopnúť,

ani ty si nečítal. Ty reaguješ na neco čo si nečetl?

Nevím, co proti sobě máte, ale je to fakt dětinské a přehnané.
Napíšeš "už som ti prestal aj dávať mínus" a hned ho ve svém příspěvku od tebe má.
Já nemám problém s nikým, ale tyto hádky snižujou úroveň všech, co sem chodí. Od špagety, pardon "nudle" jsem neviděl ani jeden arogantní příspěvěk nebo nějaký, co by nebyl k věci. Chce to být více v klidu...

/Ten nick je jen for fun, říkej mi jak chceš/

Podívej se prosím úplně dolů, pak pochopíš co proti němu mám. Totožný člověk ale jiné fórum. Já se s ním snažím ten spor vyřešit od doby, co jsem se registroval. Jenže to nejde. On neuzná svoji chybu. Tak co s tím? Údajně mi mínuskuje příspěvky, protože já mínuskuju ty jeho (omínuskoval jsem mu několik OT komentářů, to je vše btw). Jestli mi dáš návod, jak mu vtlouct do palice rozum, why not :-D Mám pocit ale že to je nemožné.

Nech ho prosím tě. Arogantní děcko si žádá pozornost. Nech ho vyhladovět. Už tahle celá diskuze je směšná, protože si potřeboval vylít srdíčko a myslí si, že se o něj někdo zajímá. Minule omínuskoval moderátorovi komentář jenom protože mu řekl, že se mýlí :-D

A tys omínusoval mne komentáre len preto že som napsal že to čo si napsal, si mohol napsať bez zbytočných urážok na tazatele. S tým vylievaním srdíčka tu kecáš dokolečka a pritom te úplne rajcuje každá drobnosť a sám sa chováš jak 8 ročný mentál ktorému na pieskovišti niekto vzal lopatku. Už len to že si mal pred nedávnom popisok ktorým si furt len snažil sa mňa aj kozakla urážať o niečom svedčí. Furt máš potrebu na mňa reagovať, furt máš potrebu do nás šprtať. Na čo si v tomto vlákne i reagoval?

"Arogantní děcko" by mohol být tvoj podpis.

p.s. nikdy som modovi nedal mínusko za to že by mi napsal že sa mýlim. Daj link.

Ještě si dovolím doložit příspěvky pana Mloka z druhého fóra, kde se také nevhodně vyjadřuje a dělá ze sebe Boha. Všimněme si, že Mlok má buď bratra, který píše stejně jako on nebo mu není blbý lhát, nadávat, urážet a mínuskovat i jinde :-) Veškeré komentáře je možno si přečíst zde: https://boards.eune.leagueoflegends.com/cs/player/EUNE/Mlocik97
A zde nějaké ty obrázky:
https://www.imgup.cz/image/LaRE
https://www.imgup.cz/image/LaRF
https://www.imgup.cz/image/LaRN
https://www.imgup.cz/image/LaR1

Tím bych ukončil moji rozpravu o neschopnosti tohoto obojživelníka, hodně síly tomu, kdo se s ním chce ještě hádat :-)

Nikoho tu neurážím ani nenapadám, jen konstatuji fakta a jeden docela důležitý argument. Myslím si, že bylo na místě abych se vyjádřil, když už mě zmínil a brečel tu kvůli mně. Ale máš pravdu, svoje jsem si řekl a ten člověk se stejně asi nikdy nezmění :-)

prvý obrázok:

vytržené z kontextu, urazil som niekoho? ne. S pár lidmi, kamošmi sa občas rozprávam štiplavo. To nieje zcela to isté ako to čo ti vidíš. Aj v reálnom živote mám kamoše ktorému často poviem "ty seš takovej kokot" a neurazí sa, a sme kamoši.

štvrtý obrázok:
kde je urážka? okrem toho bylo to v ironickom zmysle.

druhý a tretí: uznávam raz za viac než rok som vybuchol, o deň pozdejšie som s týmto týpkom hral LoLko a bavili sa. Dodám že som ho mal vtedy vo friendliste, to že ho nemám teraz je z iného dôvodu (resp. 2 dôvodov.) To už je ale súkromná záležitosť medzi nami. A bolo by to stejne na dlho rozoberať. Ostatne LaCryCZ mi je kamoš. :-)

Nakoniec som sa rozhodol prečítať tvoj kec,...

tak zaprvé:

Druhá věc je když mě slovně napadneš jak puberťák :-)

a

od předešlých let, kdy si tu začal rádce aktivně napadat

mám ti sem dať linky tvojich príspevkov kde si ty napádal rádce, kde si ty napádal mňa. Mohol bych sem dať tých linkov klidne aj 100 (ak nie omnoho viac, a čo ten popisok čo ti svietil pod komentármi 2 mesiace?). Lidé by videli čo si zač. Slová ako retard, debil, idiot, a pod, dokonca aj rádcovi si kolik krát napsal že je kokot. Mám to sem dať? Ja som rádce nikdy nenapádal bez toho že by oni nenapsali tazatelovi trebárs že tak starej chren by nemal mať k PC vôbec prístup a podobné keci.

Keci o googlu tu píšeš furt, to jediné umíš, i když čo píšeš nieje pravda, google používam hodne zriedka, naopak bych povedal že google používaš hodne ty, inak bys furt o nom nekecal.

Podívej se, provokoval si, začal si mi nesmyslně mínuskovat vše, bez ohledu na to, že to těm lidem pomáhalo a děkovali mi (a to není 1 případ z 10, ani 7 z 10).

príspevok nižšie, provokovať si začal ty, mám dať linky kde to všetko začalo? vieme veľmi dobre že to bolo v téme o programovaní, kde vieme veľmi dobre kto čo napsal, a potom hneď jak vyzerali ďalšie vlákna za tým, s tým že ešte veľmi dobre vieme čo som ti napsal, že kvôli jednému vláknu nemusíš ma flamiť, mínusovať a dávať si do popisku.... no vieš čo si psal. Screnshoty a linky dám klidne, veľa síce admini pomazali žiaľ. Kdyby i to zmazané lidi videli hneď by mali jasnú predstav o tebe i o mne, viem (neviem, len približne odhadujem pravdepodobné) jaké názory by kto mal.

Podpis je už nějakou dobu pryč a tobě až teď doplo, že bys toho už mohl nechat.

Teď, pozri si kedy som toto vlákno založil, a pozri si kdy som ti dal posledné mínus u ktorého príspevku z akého dátumu, okrem terajších 2 príspevkov v tomto vlákne. Dokonca som ti dal v jednom vlákne plusko. To sis nevšiml? Je tam už 2 či 3 dni. Dám link?

protože to mi hlava nebere.

mne taky ne

to že jste zvířata jak v přeneseném slova smyslu, tak i co se týče slovníku, neřešme.

fúú, hlavne že ty tu máš tisíc komentov so slovami ako "kokot" "pičuš" "retard" "postich" "decko vypatlané" atd... je mi na grc z tvojho textu, už ma bolia oči z tej slohovky plného odpadu.

Psal jsem si s opravdu mnoha lidmi o vás dvou, byli to povětšinou běžní uživatelé, co sem dojdou občas kouknout,

čo psali, vätšina minimálne na mňa určité pozitívne, kedže tazatelom som furt vykal. Mám dať sem linky stoviek rád ktoré som napsal takým prístupom že taký často nemajú ani na podpore veľkých firiem?

radši napíše slohovku a jmenuje ještě mě.

XDDDDDD ty si ma menoval desiatkách tvojich komentov a prirovnával ma všetkému negatívnemu čo len šlo. No pokračujme ďalej v tvojom texte.

Co tvoje oblíbená hra League of Legends? Baví tě?

halucinace,... áno LoLko hrávam, teda, dám sem históriu mojich zápasov jak často:

https://s22.postimg.cc/6tuhu0a5d/screenshot_20.png

to je mi teda sakra oblúbená,... teda najčastejšie hrávam šach a starcraft len aby ti bolo jasné. :-)
ale áno na CZ fóru LoLka píšu ešte pomerne často... výblaky zriedka, môžem ale sem dať linky z posledného pol roka všetkých mojich príspevkov na tom fóre, uvidíme kolik a jakých komentov bylo.
výmluvu "to neni som ja" vážne? Však som už viackrát tu psal že som to ja. Dokonca sme tu aj riešili nekteré veci k LoLku s inými lidmi zde. Fakt už mám dosť tvojej slohovky.

Nevím co máš za povolání, protože jsem od tebe viděl asi 6 různých verzí za ta léta a už se v tom upřímně ztrácím.

vymenuješ mi je a dáš linky?

Rozhodně vím ale, že máš nulové zkušenosti jakožto profesionál co se počítačů týká.

mám stejný názor na tebe. Nikdy som nepovedal že viem úplne všetko a som dokonalej. A aj tu na poradne som sa toho dosť priučil. Koľko krát som si tu priznal chybu, koľko krát som i tento riadok textu tu psal? nespočítam. Mám dať linky? (prosím neodpovedaj áno u každého "mám dať linky?", nemienim tráviť 2 dni hladania v histórii a kopčenia linkov. Je toho už fakt veľa. Ale zrejme to i tak budem musieť, inak viem aká bude tvoje reakce a čo z toho si vydedukujete)

Já nechci vyhrát žádnou válku, opravdu nemám povahu jako ty, díky bohu za to.

napsal bych to isté, aspoň v niečom si možno predsa len rozumieme, čož ma teší, možno tak o rok by sme sa mohli stať kamoši, ak by si nehladal len chyby na mne ale pozrel sa i na svoje príspevky asvoje chyby. Proč si tu ani nespomenul neco typu.. "Áno občas aj ja som mal potrebu urážať, mal som zlp náladu, spravil som chyby"....

Akorát spamuješ tohle fórum s kozaklem a oba dva neustalé lžete.

lžeš je jediné čo mi vieš napísať? A jak vieš určiť že či lžu či nikoliv? poznáš ma? když napíšu že som žena jak môžeš na to odpovedať že lžu? videl si mi piču? Popravde veľa vecí si psal že lžu u práve takých u ktorých nemáš šancu ani možnosť to s určitosťou určiť, len sa domnievaš.

(Jedním moderátorem mi byl poslán odkaz na něco, co kozakl vyplodil na právnické poradně, to jsem se řezal smíchy a to musím umět práva jen v základu ale oke, o tom jindy :-D )

a ja mám s tým čo? kozakl je mi síce kamoš, a aj som si ho zastal pred tebou, ostatne to neznamená že so všetkým čo robí a čo píše súhlasím. Aj jemu som dal tucet mínusiek rovnako ako aj som dal tucet plusiek týpkom o ktorých bys tvrdil že sú mojimi nepriatelmi.

Problém není v tom, že bych tě neměl rád, problém je v tom, že nemám rád tvoje způsoby.

tu už asi nápodobne bych nenapísal. Ovšem taky nejsem človek ktorý by chcel byť tvojim nepriatelom. Tvoje způsoby fakt nemám rád.

Neustále lžeš

zase?

píšeš nesmysly ale hraješ si na dokonalého.

Já jsem v profesi už nějaký ten pátek, odvážím si říct že mám hodně zkušeností, nikdy by mě ale nenapadlo říct, že umím vyřešit každý problém. I v práci jsem se občas nad něčím sekl a byl oříšek to vyřešit ale nakonec jsem to dal. Vidíš ten rozdíl? Ego ti zkušenosti nepřidá.

neverím že si toto napsal, teraz začínam si byť neistý či si to psal ty nudle. Ostatne ja taky nikdy netvrdil že sem dokonalej, a tucet krát som povedal "moje chyba" "sry, pomýlil som sa" "toto som nevedel". mm, už zase nejdem spomínať už aj moje okecané "linky" rovnako okecané jak tvoje "lžeš". Lebo když mi odpovieš že ti mám dať linky u každého odseku, tak mám čo dobrých nekolik dní robiť. ;-)

ještě jednou si lhal a to hned zde, že se sem nevrátíš.

neparafrázuj ale cituj... povedal som že tu nebudem aktívne pôsobiť. Tým som myslel že tu nebudem denno denne, ale že len zriedkavo sem zájdem, a taky som potom ešte napsal že toto je jediné vlákno kde budem aktívne reagovať. Inde jak sis všimnul moc nepíšem, za posledné 2 týždne či kolik je to od založenia tochto vlákna som koľko komentov a príspevkov napsal? Admini poprosím o štatistiku. A ešte doplním že najviac v správičkác (uznávam), ale vo vláknach, kde tazatelia sa niečo pýtajú? najdi mi...

A začal si to zpochybňovat už v samotném jádru diskuze.

stejné ako "asi sem prestanu chodiť" na inom fóre. asi pre niektorých znemaná sľub a ak sa tam ukážem tak idú páliť čarodejnice.

nemysli si ale že děláš naschvály mně, děláš ze sebe jen ještě většího blba než za kterého tě tu hodně lidí má

reagoval som nižšie, naschvály ti nedelám, snažím sa ti len otvoriť oči. Asi neúspešne. Hold budem sa musieť zmieriť že s tebou to inak nepôjde.

Měj se hezky a užívej prázdnin.

ďakujem, ty taky. Snaď sa ti tu bude dariť viac než mne.