Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem i5-8400 + GTX 1080 nebo i7-8700 + GTX 1070?

Dobrý den, zajímá mě co se vyplatí do budoucna více. Jestli ušetřit na procesoru a koupit lepší grafiku a nebo naopak. Bude to PC hlavně na hry a nevím jestli i5-8400 bude v budoucnu stačit na nové herní tituly. Hlavně mi jde to o to aby mi PC vydržel co nejdéle bez výměny komponentů.

i5-8400 + GTX 1080

Bude to PC hlavně na hry a nevím jestli i5-8400 bude v budoucnu stačit na nové herní tituly.

- Urcite. Uz i tak 6Core CPU je na hry az az a realné vyuziti je nekde u her DX12 nebo ty, co tezi z TH.
* U DX9, 10 etc kde pocet core/th je omezen, procesor nema takové vytizeni, kde s 6xcore o proti Quad muze byt vytizen ani na polovinu = mensi spotreba, teploty, neni to jen o FPS ..