Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna grafické karty nefunguje

Dobry den prosím o radu teď jsem si chtěl upgradovat pc dostal jsem starší ale funkci grafickou kartu.
Musel jsem přikoupit výkonnější zdroj.
Když se snažím spustit pc s novou kartou tak na obrazovce pouze Název lenovo asi 30 sec pak nic a objeví se černá obrazovka s blikající kurzorem nahoře.
Asi po minutě možná 2 pípne repráky na desce jednou a po chvíli po druhé ale nic se neděje. Nějaké tipy
Zkoušel jsem i odinstalovat staré ovladače a pak zasadit novou desku. A pořád stejně

Sestava pc byla https://www.czc.cz/lenovo-ideacentre-k410-cerna_3/113095/produkt

Nový zdroj LC Power LC6650 V2.3 650w

Nová graf karta Geforce 760

Díky za všechny rady

Do BIOSu se dostaneš?
Zkus nabootovat nějakej Live Linux, jestli vůbec půjde.

Máš značkovej PC, možná má nějakou vychytávku, abys tam nemohl prasknout libovolnou grafiku - zkontroluj na webu Lenova, jestli tam nění nějakej Compatibility list pro grafiky...