Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi router

Čaute mám jednu otázku. Kúpil som si wifi router airlive 802.11g wl-5460ap a mám trošku väčšie problémy.
1) nejde mi nastaviť heslo a wifi je otvorená
2) wifi strašne seká keď sú na nej napojený 2+ ľudia

802.11g wl-5460ap

vyhodil jsi prachy. vyhoď to.

edit:
jestli jsi k tomu od rána získal citový vztah a je ti líto ten krám vyhodit, použij ho jako ap pro garáž nebo zahradu.

místo chození po bazarech si kup 2-anténový router normální značky (můžou být i interní, parametry přečteš)

wl-5460a (jen verze 2) uměla v jednom zapojení i routovat, ale nevím jestli dělala i nat.
ale nemá cenu řešit tak starý pomalý krám, do kůlny s ním.