Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s pripojenim na internet

Potreboval by som poradit s pripojenim jedneho pocitaca na internet:

v praci mame taku mensiu siet - 2 pocitace su spojene kablom k routru - vigor 2600
zrazu sa z jedneho nemozeme pripojit na internet a druhy sa na internet dostane normalne
ten s ktorym sa nemozeme pripojit ma win 98 druhy funkcny win xp
doteraz to fungovalo a zrazu prestalo.
z toho pc na ktorom nefunguje internet mozem otvorit web konfigurator routru (adresa 10.10.10.254) takze pripojenie toho pocitaca k routru by malo byt funkcne. TPC/IP nastavenia su v poriadku teda povodne, ktore doteraz fungovali je tam nastavene iba DNS a brana. skusal som aj pingovat www stranku - ukazalo ip adresu serveru ale ziadnu odozvu
V com moze byt problem?

uz som problem vyriesil, mali tam nastavene blokovanie internetu cez router od 20.00 v noci do 8.00 rana kvoli nocnym zamestnancom a v routri bol nastaveny zly cas...

takze sa mi naskytla dalsia otazka: moze sa cas v routri zmenit sam, alebo ho niekto zmenil aby mohli aj v noci na internet?