Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možné aby aktualizace aplikací instalovaných v mobilu vyčerpala za 3 dny 100 MB?

Manželce se nějakým záhadným způsobem (ona to není sama schopna zapnout) zapnula na mobilu Acer Liquid Z 410 data a za 3 dny bylo vyčerpáno 100 MB dat. Na základě upozornění provaidra jsem na to přišel a data vypnul.
Zarazilo mě ale, že nikdo s mobilem nepracoval a nestahoval žádné nové aplikace (opakuji, že manželka to neumí) a tak mne zarazilo, že bylo vačerpáno tolik dat.
Při kontrole kde byla data vyčerpána jsem zjistil: 46,10 MB Obchod Google Play, 30,36 MB Email.cz, 14,23 Služby Googl Play a pak pár drobných u různých dalších aplikací.
Ale uvědomil jsem si "fčil";-), že jsem v tomto období, vzhledem k tomu, že se jí mobil velmi rychle vybíjel, povypínal několik spuštěných aplikací, u nichž bylo uvedeno, že jejich opětovné spuštění je možné pouze po vypnutí mobilu a pak byl mobil i krátkodobě úplně vypnut a pak zapnut.
Přitom jsem u něj data před vypnutím nezapínal a zapnuta neměla být.
Občas jí vypnutí dat i WiFi kontroluji, s ohledem právě na vybíjení mobilu a vzhledem k tomu, že ona na netu mobil nepoužívá, jsou tyto funkce, na tomto mobilu, vždy vypnuty.
Mohl jsem to způsobit tím zastavením některých spuštěných aplikací? A proč se data zapnula?:-/
Čím to mohlo být způsobeno? Beru i odpověď, že mou blbostí.:-D Ale zkuste upřesnit, kde byla chyba.3-[

Je možné aby aktualizace aplikací instalovaných v mobilu vyčerpala za 3 dny 100 MB?

Viac než normálne (dokonca by som povedal že to zožralo primálo). Nenormálne je skôr kolik operátori dát ponúkajú.

(Aspoň ja mám normálnych 300GB teda 307200MB za 12€ (~300 CZK) teraz cez leto dokonca v akcii za 8€ (~200 CZK) + 100min/SMS -> skutočne mobilné dáta).

A proč se data zapnula?

Zapínať to môže aj nejaká aplikace.