Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software klávesnice

Ahoj
potřebuju poradit.
Je nějaký způsob jak udělat.. zmáčknu tlačítko na klávesnici .. držím ho.. ale tím že jsem ho dal dolu sea ktivovalo.. a tím napsalo třeba písmeno “A” .. furt ho držím.. pustím ho.. tím se tlačítko dá nahoru.. a tím že zase změní pozici se znovu aktivuje a napíše “A”
Snad mě chápete o co mi jde?? nevíte tedy nějaký program ve kterém by se něco takového dalo nastavit?

Proč nedržíš klávesu čas T který je třeba pro napsání více znaků? Nebo si na to udělat obecné makro, které zkopíruje vepsaný znak a napíše ho znovu? Osobně nevím, že by třeba Windowsy něco takového samy o sobě uměly a žádný software také neznám (maximálně právě udělat to makro).

//Edit: Nemáš nějakou herní/programovatelnou klávesnici? Tam by to pomocí přiloženého softwaru možná šlo udělat ale to záleží výrobce od výrobce.

A co je na zmáčknutí znovu špatného? Vyjde to nastejno jako držení klávesy, ne? Dobře, reakční doba bude cca o 50 ms pomalejší ale to můžeš doeditovat zpětně, ne? Nebo tomu nastav časovač. Osobně nevím o ničem, co by ti umožnilo prostě udělat vstupní akci při puštění klávesy.

Říkám, jedině bys měl programovatelnou klávesnici, na té by to snad přes její sw šlo nastavit. Protože tyhle klávesnice mají trochu jiné chování při tom, když stiskneš tlačítko. Externě nevím :/ Třeba někoho jiného něco napadne.