Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno icq6 - nejde nainstalovat

stahla sem si icq 6 ale když ho chci nainstalovat tak mi to napise:
unhandled exception

error number:0x80040707
description:DLL function call crashed: MoveIt.update51
setup will now terminate
nebo
your operating system is not supported by icq6
prosim poradte mi dosela me to stve mam sice icq 5,1 a to mi jede ale chtela bych 6.
Predem diky
Změna předmětu, původně: icq
Změna kategorie, původně: Ostatní (LaKr) (Kráťa)

A ake mas windows? Ak mas 98 tak mas smolu. Ak mas XP tak je asi zasraty :-) skusit antivirove programy alebo komplet (Win+ovladace+aplikacie) nanovo nainstalovat.

P.S. skus najprv odinstalovat ICQ5.1 (ovl.panely - pridat/ubrat programy), restart a az potom skus instalovat ICQ6. Pred odinstalaciou ICQ5 si opis z nastaveni ICQ5 svoje prihlasovacie ICQ cislo niekde na papier.

.. inac na niektorych forach pisu ze im pomohlo pravy klik na to icq6.exe - vlastnosti a nastavit mod kompatibility s WindowsNT4.0 (servicepack 5).
Najprv ale skus odinstalit ICQ5. Asi mas v tych XP nieco posahane, mas v nich aspon service pack 2 ? (skontrolovat v ovl.panely - system, prva karta)