Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměť RAM se začala po spuštění samovolně zaplňovat.

Mám přes 2 roky Lenovo a7000 a dnes se mi už po několikátém restartu zaplnila RAM víc než obvykle - dřív jsem měl k dispozici přibližně 1,4gb volné ram, teď mám po spuštění cca 900mb. Mobil je znatelně pomalejší, nic jsem do mobilu v poslední době neinstaloval, nejde google play (zkusil jsem vymazat data, nic). Nevíte, kde může být problém? V procesech nemám žádný žrout ram, žádnou aplikaci na pozadí.

A neříkejte mi, že asi hard reset...Jelikož jsem vymazal původní launcher, tak se obávám toho, že mi po resetu už nepůjde vůbec...3-[

Rada je jasna - hard reset.

Pokud zvladl ze systemoveho oddilu vymazat jedinny launcher, tak tam jiste zvladne nahrat i ten, ktery pouziva jeste pred hard resetem. Pripadne pohledat nejakej launcher, kterej by sel nahrat z prostredi recovery, pak mu nebude vadit, ze tam nema zadny launcher, do ktereho by se provedlo prvni spusteni, protoze si ho pres recovery dohraje sam.