Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prosím poraďte...chybí plocha

Dobrý den.Vlastním osobní počítač LYNX...Os:Vista Home Basic Procesor:Intel Duo 2 Quad Ram:2Gb HDD:500GB Grafická karta:ENVidea 8800GTS 512Mb.Mám ale bohužel problém,po instalaci Microsoft Office2007 jsem restartoval Pc a když jsem jej spustil znovu...místo plochy se mi objevilo jen černé pozadí a okno s průzkumníkem (pozn.Na všech účtech,a instaloval jsem i jiné programy než MO2007).Pc jsem již několikrát Restartoval a dokonce i v nouzovém režimu je to to samé,nastavil jsem v Msconfig po spušťení jen ty nejduležiťejší věci...a nic nepomohlo.Jinak programy a hry mi jedou normálně,bohužel chybí nezbytná plocha a dolní lišta.Prosím poraďte,problém potřebuji neprodleně vyřešit.Předem Děkuji...

Ahojky,píši sem,abych nemusel zbytečně zakládat nové téma.Co vše tedy potřebuji ke správné funkci mého počítače?Jednou za čas:antivirovou kontrolu a vyčišťení disku,a ješťe něco dalšího?