Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hláška o automatické opravě win 10 při startu

Ahoj, u každého zapnutí stolního pc, kde jsou windows 10, se pokaždé objeví modrá obrazovka a tyhle hlášky: Automatická oprava nemůže váš počítač opravit, a když se proklikám dál, objeví se ...vypadá to, že se systém windows nezavedl správně. Po restartování pc naběhne normálně. Poradíte mi prosím v čem je chyba a co s tím? Díky M.

verzi windows majitel ani opravář neví. třeba takový update v.1803 v kombinaci s avastem dopadal špatně.

takže vytáhnout disk, připojit třeba přes usb k jinému pc a zkontrolovat, jestli má disk c: očekávaný obsah.
předpokládám, že skryté adresáře nedělají opraváři pc problém.

(ten podpis ve mě nebudí důvěru)