Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s bluetooth

Zdravím, rád bych vás požádal o radu. Dneska mi přišel nový telefon Samsung galaxy A5 2017. Všechno funguje jak má, ale až na to, že se mi moje bezdrátová sluchátka nezobrazují na telefonu a bluetooth mobilu nevidí žádné zařízení ke spárování. Zkoušel jsem jestli mobil dokáže zaregistrovat v okolí nějáká další zařízení s bluetooth a povedlo se mi to u mého notebooku. Nevíte prosím co s tím? Mobil má verzi bluetooth 4,2.

Předem děkuju za vaší ochotu a rady.

Takže jestli jsem pochopil dobře: tvůj telefon na bt nikdo nevidí a zároveň telefon v bt neumí vidět sluchátka, oke?

Co je potřeba:
- máš bt viditelné pro ostatní?

- co máš za bt sluchátka? vyresetoval si jejich připojení k předchozímu telefonu? (valná většina BT sluchátek si pamatuje telefon, ke kterému byly spárovány a pro pohodlnější a rychlejší připojení po zapnutí BT sluchátek se rovnou připojí k telefonu a nečekají až je někdo spáruje, proto ale nejsou viditelná pro ostatní zařízení)