Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aktualizáciou driveru Intel HD graphics 520

Zdravím, mám problém s aktualizáciou driveru na intel HD graphics 520. Aktualizáciu som skúšala cez dell assistenta - neúspešne, skúšala som si stiahnuť samotný inštalačný súbor, ten keď však spustím tak mám na obrazovke asi 2 hodiny toto (obr. 1) a po tých dvoch hodinách mi napíše, že je operácia neúspešná (obr. 2). Ešte dodám, že ten update je priamo zo stránky Dell, pre konkrétny typ môjho ntb. Predpokladám, že už zrejme pomôže len čistá inštalácia ovládača, s tým že súčasný odinštalujem a nainštalujem nanovo. Moja otázka ale znie - môžem tento ovládač proste len tak odinštalovať? nebude to mať náhodou za následok BSOD? Prípadne viete mi niekto prosím poradiť iný spôsob ako aktualizáciu úspešne dokončiť? Ďakujem za odpovede a rady.

Mám problém so spúšťaním hier zo steamu, vedľa v hernej poradni (https://hry.poradna.net/questions/2771027-problem-so-spustanim-hier-cez-steam) mi písali, že je to problém v ovládači graf. karty. Nainštalovala som teda update na Nvidiu, ten sa nainštaloval úspešne, problém to však nevyriešilo. Tak som skúsila update ešte aj intel grafiky, ten sa však nedá urobiť. Problém so spúšťaním hier stále pretrváva a problém mám už takmer s každou zakúpenou hrou, preto by som sa rada dopracovala k nejakému riešeniu, tie sústavné reštarty ntb pred každým hraním sú otravné.