Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstall tabletu WIN 10

Zdravím, mám tablet Lenovo MIIX 3-830 a chci ho přeinstalovat ale bojím se nějaké zrady během instalace... Nemá prosím někdo zkušenosti s tímto tabletem? Potřebuji poradit co si můžu dovolit, například zformátovat atd. Je mi totiž jasné že bude někde záloha nebo tak něco... nebo se bude chovat při instalaci jako normální pc? (je mi jasné že potřebuji ext. klávesnici, myš a usb hub)

Psal jsi o reinstalu tabletu s Windows 10, nemohl jsem tušit, že tam byl Windows 8.1. Ale řešil bych to stejně, uvedením to továrního nastavení, aktualizovat na Win 10 a pak smazat nepotřebné soubory. Resp. bych tam osobně asi nechat ty 8.1., nevím, co tě nutí k přechodu na Win 10?

- Jestli chces nechat Windows10, tak zajdi jen do NASTAVENI -> AKTUALIZACE -> OBNOVENI a nasledovne vyberes jen REINSTALACE kde das vycistit vse.
- Nasledovne vse bude z Windows 10 smazano = smazana budou jen data uzivatelu WIndows 10, original Windows 8 bude na HDD zachovan.
* Osobne jsem u tablet Windows 8.1 nebo Windows 10 doporucil smazat RECOVERY partition (kde je ulozen tovarni Windows) v pripade ze se da na tablet pres vyrobce stahnou Recovery.Image, coz je po vymazani nejakych 10-15Gb k dobru. Existuji i programy pro clonovani disku pro udelani kopie RECOVERY PARTITION

[TiP] ~V pripade ze instalace bude zamitnuta z duvodu nedostatku mista, vloz do tabletu SD kartu (alespon 16Gb, minum je tusim 8 ? nechavam radeji na overeni). Instalacka ji bude brat jako uloziste eHDD.
* Tu SD kartu po nové instalaci oznac jako uloziste, pro dokumenty, hudba, video a Download, APP z Window sstore, at se ti neplni HDD.