Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rootnout i-mobile IQ Z?

Zdravím,

zkoušel jsem pár programů na pc, ale úplně každý moje zařízení rozpoznal jako "neznámé" a nedokázal ho rootnout.

Zkoušel jsem i Kingroot (nebo Kingoroot, už nevím, zkoušel jsem to asi 3 měsíce zpět), který by prý měl rootnout jakékoli zařízení. Ten ho sice taky nerozpoznal, ale i přesto zobrazoval možnost rootnout. Klikl jsem na to a čekal asi hodinu, ale pořád se nic nedělo, tak jsem jsem to přerušil. Po nějaké době jsem si všiml, že mi nejdou instalovat apk aplikace (z Google Play jo), takže jsem ho dal do továrního nastavení a zase je všechno ok.

Koukal jsem na XDA fóru, že tam pár lidí taky hledalo nějakou radu, ale marně. Kde je chyba?

Tak nejak, vseobecne platri ze pokud chci root, alternativni ROM atd. atd., je dobre koupit neco znameho/oblibeneho, znamena ze bude existovat i dostatecne velka komunita majitelu ktera tyhle veci poresi. Mene rozsirene veci (i znama znacka, ale treba model ktery neni prodavany celosvetove) muzou slouzit dobre, ale na tyhle hratky nejsou prilis vhodne.