Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistič

Cauko neviete či existujete nejaký čistič na iPhone ? Naprk vymazem nejakú áppku nezostane v telefóne po nej nejaký “prach “? Diky. Nechcem aby Sa mi telefón spomaľoval keď budem skúšať nejaké hry a potom mazať

ios nemá nijaké registre a podobné záležitosti ako napr.windows a aplikácie nijaké súčasti do systému neinštalujú ako u windows,takže pre ios žiadny čistič neexistuje,lebo by nemal čo čistiť,každá aplikácia,aby bola funkčná,musí mať všetky potrebné súčasti na spustenie a fungovanie v sebe.....

V iOs aplikace fungují v sandboxu, to jest jsou naprosto izolované, jednoduše řečeno mají vše na jedné hromadě a odinstalací zmizí všechno, ne jako ve Widlích kde zůstanou trosky rozcourané po systému. Čističe sice existují, ale nejsou nutné.