Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kancelářská PC sestava

Dobrý den, jelikož nejsem odborník a profík co se týče počítačů měl bych na Vás prosbu. Potřeboval bych složit nějaký kancelářský počítač. Monitor, myš, klávesnici mám, takže čistě jenom počítač. Budu opravdu moc rád pokud by si někdo udělal chvilku a doporučil my nějakou velmi dobrou kancelářskou PC sestavu. Rozpočet je necelých 15,000 -,
Předem moc děkuji :-).

- Osadit na misto "Kaby Lake" -> "Coffe Lake" Intel Pentium Gold G5400 s lehce vysi frekvenci (coz maji nekteré single core aplikace rady) nemusi byt také spatna volba.
- Osobne k 54W CPU cooler neosazuji a nechavam original, jsou diskrétni, zdarma (nebo jiz pribalen) a malo kdy jsou slyset, ale novy nicemu samozrejme nevadi.
- Jako uloziste, mam (prozatim) dobrou zkusenost s podstatne rychlejsi (1 000MB/s v zapisu o proti 560MB/s pro SSD) ADATA XPG SX6000 - 256GB s 5 letou zarukou, nepotrebuje zapojeni SATA kablu, delsi zivotnost (TBW): "150" o proti "100" u uvedeného SSD disku. (pres ohled na minulost bych o pameti ADATA nejak strach nemel)
PS : Urcite nech ten DUAL CHANEL. K ohledu na to, ze bude vyuzivat [IGP], tak bude urcite lepsi ziskat co nejlepsi memory Bandwitch ze kterého [IGP] cerpa.