Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program na měření teplot, zatížení...

Tak jsem tady zas... hledam program, který by mi ukázal teploty procesoru a grafiky, dale kolik paměti grafické karty si hra snědla, a dale taky na kolik procent jede procesor a grafika.... Je nějaky který to má vše v jednom? Díky :)
windows 10 64-bit

je normální že muj procesor má v zátěži na OCCT teplotu 70°C??? 5,5 let ho mám a nikdy nepřepastován... je už asi pozdě ale přeci jen, je to skutečně potřeba? v tomhle se absolutně nevyznam jen jsem se ted dočetl že se to ma pastovat asi co 2 roky... mam procesor intel pentium b970, v notebooku... asus x55vd sx065v...v klidu mam teploty 50°C diky