Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem G2a krakow

Zdravím, nedávno jsem koupil hru přes g2a a ted koukám na kartu že mi odchází 70 kč kamsi do polska (krakow), koukal jsem jestli nemám zaplý g2a shield ale nemám. Ted jsem zkusil zrušit účet nicméně jestli to pomohlo se dozvím až za dva týdny a tak se chci zeptat jestli už to někdo zkoušel a jestli to pomohlo.
Předem díky

Pokud si platil přes kartu, tak rychle do banky a požádej o novou. Tím stratí ten kdo tě obírá kontakt (klíč).

Jo sorry já nenapsal, že jsem to zažil také (každý měsíc šlo 450Kč buh ví kam) ta stačilo zrušit kartu a založit novou a hajzlík měl utrum.