Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení notebooku přes wifi

Ahoj, mám připojení k internetu, na střeše je wifi router, který bezdrátově přijímá data z nějakého přístupového bodu. Ty data jsou pak přes ethernetový kabel posílány přímo do PC. A já bych chtěl zároveň mít připojený i notebook, a to bezdrátově. Je možné k tomu použít tento stejný router? Jakože by ten router bezdrátově přijímal internetové data a zároveň bezdrátově posílal dál data do notebooku, jde to?
Nevím jestli zálěží na typu toho routeru, jestli jo tak mám router Zioncom ipTIME PRO 54g, kdyžtak tady je k němu manuál:
http://www.dipol.com.pl/download/WLAN/N2655_IP0418A /ipTIME%20PRO%2054Guserguide.pdf
Dík za rady.

na strese urcite nemas wifi router, protoze zarizeni, ktere umi prijmat wifi ( rezim klient ) a zaroven ho vyuzivat jako WAN je velmi malo a pokud sis to nekupoval sam, tak provider ti ho urcite nedal. Na strese mas obycejny bridge. Kup si obycejny router ( klidne s wifi ) a do WAN rozhrani zapoj ten kabel vedouci ze strechy

Tak router mam uz koupeny, do WANu jsem zapojil kabel ze strechy ale net mne porad nejede. Sice se s notebookem k tomu routeru v pohode pripojim bezdratove, ale to je tak vsechno, internet tam neni. Zkousel jsem i nejake rucni nastaveni toho routeru, napr. zadat DNS podle udaju od providera, ale nepomohlo to.
Nemate nekdo zkusenost s podobnym problemem? Nebo se mam obratit na providera?
Ten router co jsem kupoval je TP-link TL-WR340G http://www.tp-link.com/products/product_des.asp?id= 114

dobrý den.
taky jsem si koupil starší wifi router Zioncom ipTIME PRO 54g
Doma nemám na net žádný modem, jen kabel a v pc nastavenou statickou IP adresu, bránu, DNS1,2.
V pc jsem v Sítových připojeních zadal defaultni IP adresu routeru s tím,
že místo poslední 1 byla 2.
pak jsem do prohlížeče zadal IP adresu routru, vyskočilo mi menu toho routru a nastavil jsem
ručně hodnoty poskytovatele(IP,Masku,Bránu,DNS1,2). uložil jsem,
restartnu pc a pak v sitovem pripojeni opět nastavím hodnoty od poskytovatele a net nefacha.
Kontrolky na modemu svítí ale nic se neděje.
Taktéž WIFi nevysíla, na notasu neukazuje novou sit
Kde je chyba, ještě se tam musí něco nastavit?