Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JDownloader2 stahuje jen 2,16KiB

Dobrý den, prosím o radu - když chci stahovat přes JDownloader2 soubory (např. 10 souborů po 1 GB) a zadám odkazy do sběrače odkazů, načte to správně 10 souborů po 1 GB vše online.
Jakmile ale spustím stahování, některé soubory to začne stahovat ve správné velikosti, ale u většiny to stáhne jen 2,16 KiB a napíše hotovo.
Nevíte, kde je chyba? Nikdy mi to nedělalo, až od včerejška a nevím co s tím. A není to jen u jednoho typu souborů, ale u všech.
Do nastavení JDownloaderu jsem nijak nezasahoval.
Ještě mě napadlo, včera se dělala nějaká aktualizace W10, ale to s tím snad nemá nic společného...
Děkuji za rady

Přitom vím, že ty linky jsou funkční.

podle výsledku funkční nejsou.
je možné, že to nejsou přímé odkazy, ale jen přesměrovací skripty, které mohou záviset na tom, co podle svého uvážení zrovna blokuje antivir nebo nějaký adblock.
samotné linky jsou tajné, tajný je sosací web, takže ten dotaz nejde přezkoumat a nemá velký smysl.