Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s načtením Windows 7 při zapínání

Ahoj,

poradite mi prosim? Notebook Acers OS Windows 7 se zasekl, nereagoval na nic, ani na ctrl alt delete, tak jsem NTB vypnula dlouhým stisknutim tlacitka. Problem, ze pri zapinani se mi objevuje okno "Zotaveni systemu Windows z chyb" a zkousela jsem nejdriv Spustit obvyklym zpusobem, system se nacita, ale po cerne obrazovce se to zase zpatky. Zkusila jsem i Nouzovy rezim a Nouzovy rezim se siti, ale taky me to nechce pustit. O co jde? Co mam delat?
Muze mi nekdo poradit, jakspustit a co delat pri vyberu "Nouzovy rezim s prikazovym radkem", nebo "Posledni znama funkcni konfigurace"? Mam to zkusit?
Moc vam dekuji za odpoved.

no, spíš to vidím na totální nepochopení.
ty věci nejde stahovat z jiného pc, který má uvážlivějšího majitele a nenechal ho zahnojit svinstvem od avg.
ostatně už jednou to v pc máš a windows nefunguje, proč bys to chtěla stahovat podruhé?

anglický návod zůstal totálně nepochopen, můj český popis o nabootování z jiného systému taky promlouvá asi k hluchému.
prostě na to nesahej, už nic nezkoušej spravovat a svěř to někomu, kdo ten popis pochopil a nabootuje z cd.
já taky fůru věcí neumím a necpu se do nich.