Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je potřeba zesilovač na reproduktory?

Dobrý večer, nedávno jsem koupil nový počítač,mám k němu sluchátka a ted bych chtěl koupit i reproduktory které bych využíval hlavně pro sledování filmů,videi ale mám v pc jen zvukovku na základní desce otázka tedy zní zdali mi stačí koupit jen repráky a přípojit je a budou hrát vpohodě a nebo k tomu ješte potřebuju nějaký zesilovač popřípadě externí zvukovku?..děkuji za odpověd.

v pc krámech se prodávají výhradně "aktivní" reprobedny. mají zabudovaný zesilovač, poznáš je podle toho, že nemají dvě větší reproduktorové svorky pro připojení silnějšího 2-vodiče, ale obvykle stereo jack.

pak jsou lepší shopy s kvalitnějšími bednami, ale i ty mají svou kategorii aktivních beden.

Tak to je dotaz jako stehno. Asi na úrovni: "Chci si koupit nějaké auto. Abych s ním mohl jezdit, stačí to nebo budu potřebovat i nějaký benzín?"
Teď máme dva dny víkend, křišťálové koule začnou fungovat až v pondělí, zkus to nějak upřesnit ručně.
Začni třeba tím, kolik peněz jsi schopen a ochoten do toho vrazit.

https://reproduktory-2-1.heureka.cz/
https://reproduktory-2-0.heureka.cz/
https://www.electroworld.cz/pc-reproduktory-5-1-a-vice

Jsou i jiné možnosti, viděl jsem nějaký hifiškaf co se připojí k PC do USB a hraje taky.

BTW: Asi nemáš zkušenosti, kup si nějaké aktivní bakelitové (2+0) za pár šušní na vyzkoušení co od toho vlastně chceš. Takové mám doma, asi už je nebudu potřebovat, mohl bych ti je zapůjčit nebo i dát.

Take co sa strkaju aj do elektriky (alebo slabsie do USB) budu hrat bezproblemov. Tie maju totiz zosilovac, ten potrebuje nejaku elektriku. A ty potrebujes ten zosilovac co je v nich.
Da sa to poznat aj podla toho ze to ma knoflik na hlasitost pripadne nejake zbytocne svetielko namierene cinanom priamo do oci imperialistickeho pouzivatela :D