Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber mikrofonu

Ahoj všem potřeboval bych poradit,
doporučíte někdo prosím nějaký dobrý mikrofon ke hraní her, abych byl čistě a jasně slyšet na Teamspeaku třeba? Chtěl bych něco v ceně pod 1000CZK, a aby to byl ruční mikrofon, nikoliv headset, díky moc

Nechces headset, ale ked pouzivas mikrofon tak na reprodukciu pouzivaj sluchatka, aby nevznikala zpetna vazba repro -> mikrofon, ptz to nasledne sa moze snazit software korigovat upravami signalu alebo co vypadkami apod a to sa ti nemusi pacit.
Aky mas problem s aktualnym mikrofonom a aky mas mikrofon?

Ahoj, momentálně mám tento
https://www.alza.cz/trust-starzz-all-round-microphone-for-pc-and-laptop-d4672386.htm?kampan=adpla_vyrobci_PC-doplnky_mikrofony_c_1o4_JS258a1_1003723&gclid=Cj0KCQjwvqbaBRCOARIsAD9s1XDW3AzbTV_0F10vESY9JmBMH-EY8VAMrzzCLdTLjEcynbtMbpx2yjAaAtGAEALw_wcB
a je mě občas slyšet strašně potichu a tlumeně a to ho mám tak 25 centimetrů od sebe. Když ho držím v ruce a mluvím přímo do něj tak mě jde slyšet čistě a zřetelně, ale na hraní (kupodivu) potřebuji 2 ruce, takže hledám něco co by mi vyhovovalo. Samozřejmě nehledám něco kde mě bude perfektně slyšet ze dvou metrů přes celý obývák, ale něco co snímá dobře hlas na těch pár centimetrů