Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet na doma

Dobry den,
Chtel bych se zeptat, zda nekdo nema nejake informace/zkusenosti s pripojenim internetu. Lezim zrovna na poloze, ktera patri mezi 1% nepokryte rychlym internetem a nejrychlejsi internet zde muzu mit 20/2. Verim, ze je urcite i jina moznost, jak internet zrychlit.. Pokud o nejake nahodou vite , byl bych rad, kdyby jste se s ni podelili, at uz je jakakoliv.
Dekuji moc.

Tvoji uvahou to opravdu nepujde, to mas pravdu. Myslel jsem to spis tak, jestli nahodou nema nekdo napriklad zkusenosti se zavedenim rychleho kabelu, ktery pak umoznuje poskytnuti rychlejsiho internetu a kolem jake ceny se to toci. Nebo napriklad jine moznosti.

a hele Karle, najednou ta moznost je :O

xdsl je telecom, tipuju podle tvé ip adresy, nehledal jsem a ty sám nepíšeš o připojení nic.
lte jsi zkoušel všechny dva operátory? o neomezenosti jsi v dotazu nic nepsal. kdysi to stálo 799,- měsíčně, je to míň, než kdybys měl operátorovi zaplatit kabel.
(a letos prý zlevnili. taky nám socialistická čssd tvrdí, že se máme vystěhovat do polska)

bud rad ze mas 20, v nemecku vraj existuje dedina kde neni vobec nic len cosi 0,128 a vecer ked kazdy na tom visi to zdochne :D

Osobne nechapem jak niekomu nestaci 20M, ja mam teraz tu 2M a staci to aj na film stream.

Ked tam nic lepsie neni tak to tam proste neni. Ked to vadi tak zmen polohu.