Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chladič pro ryzen 7 2700x

Dobrý večer, potřeboval bych poradit jaký chladič pořídit pro můj procesor ryzen 7 2700x. Hned bych si nějaký našel jenže mám celkem dost vysoké ramky takže to není sranda.. Pokud by chladič zabral 2 sloty rám ze 4 tak to nějak přežiju. Ramky mám tyhle https://www.czc.cz/adata-xpg-spectrix-d40-16gb-2x8gb-ddr4-3200-cervena/221755/produkt. Jinak přemýšlím nad tímto chladičem https://www.czc.cz/scythe-scnj-5000-ninja-5/232527/produkt ale budou mu vadit ramky.. Na kolik to nevím jak zjistit :(, pokud by tam třeba nějak šel že bych měl dva volné sloty pro ram tak budu šťastný. Prosím o radu.

//Bednu mám NZXT H440

* Jestli je to Wraith Prism tak at klidne necha ho (ani pri mensim OC na nakych 130-140W s Vcore 1.4V v HeadBrake nejde pres 70C°, i kdyz uz jde trochu slyset se do takového vytizeni dostava jen pomoci Bench SW a normalne tak hlucny nastesti neni).

To ti ukazuje zrejme nakej program ? Kdyz to tuknes na desce (feedback, zpravidla v blizkosti CPU PINs, nekteré jsou i popsané TP4-VCORE, TPA-VIO + GND etc) tak mas kolik ?
* Kdyz mu nastavim 1.4V BIOSU v realite je na nakych 1.33 . Po SW strance, kdyz jsem delal OC, tak mi OCCT taky neukazovalo nad tuto hodnotu. (jinak prvni zakladni hrubej OC jsem delal pres Ryzen Master).