Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Ctěl bych upozornit na praktiky hry War Thunder

Tato válečná hra od Gaijin RUSKÉHO TÝMU dovede po oddinstalování z počítače nadělat paseku. Nejenže ví veškeré vaše údaje,ale dovede prošmejdit vaše P.C.do takové úrovně včetně typu P.C.,operač. systému, osobních složek a.t.d. Díky Gaijin net agent veškerá data putují pryč, vrámci aktualizace hry. I když hru s Gaijimem ukončíte on si vaše data archivuje a ukládá údajně pro vaše bezpečí na dobu neurčitou. Ještě že jsem od nich nic nekupoval za realne peníze a hru okusil na notebooku, který šel do kytek. Ten po odinstalaci nevěděl která bije a stejně byl plný přívlastků této hry, které i po konzultaci nešly odstranit. PRIMA ŽE, DÍK RUŠTÍ SOUDRUZI.
Změna kategorie, původně: Připomínky (karel)

to se zase vyvojari predvedli.hraji hru nejaky ten mesic a jsem z ni velice zklaman.prvni urovne si clovek ,,uzil,, jak se rika byl si roven s ostatnimi.ale jakmile dojdete na vyzkum iv a vetsich urovni tak jen prodelavate,,kalhoty,,utracite penize za koupi lepsich stroju a pritom si myslite jak jste ,,nesmrtelni,, a ,,neporazitelni,, opak je ovsem pravdou.nevim koho napadlo michat vozidla 2 svetove valky a vozidla soucasnosti.hraji za tank panther 2 a proti me je odpalovac navadenych raket schovany kdesi x kilometru.myslite si ze mam sanci?leda prd.on schovany vystreli 2 rakety a je po vas.skoda?oprava 12000 za neuspech toho.ze ,,strycek,,hitler nebyl ve zbrojeni dal