Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klávesová zkratka

Zdravíčko, můj problém je že mám z nějakého důvodu na mezerníku nastavenou klávesovou zkratku pro otevření vyhledávání ve windows (to okno když zmáčknete tlačítko start a začnete něco psát), hry mi to napřáklad sundává na plochu. Druhá věc je že to dělá neplechu i v internetových prohlížečích kde po zmáčknutí mezerníku přeskočí kurzor do řádku pro vyhledávání webových stránek. Například tento tex musím psát ve wordu kde mezerník dělá jen mezeru jakmá. díky za rady a pěkný zbytek víkendu

Tak jsem i přeinstaloval windows a nepomohlo to, ale když jsem připojil jinou klavesnici tak ta to nedělá. V tom návodu je bod č. 4 odebrat klávesnici v zařízeních ale win ji nevidí je tam jen myš. Nemohl jsem na té klavesnici zapnout nějakou funkci ktera by to dělala?

klavesnici mam několik let, několikrat byla politá ale v poslední době ne tím to nebude. vyloupal jsem tlačítka, vsechno očistil tak jako vždy. žádné tlačítko není promáčklé ani guma pod ním není poškozená.Nikdy jsem ji vyloženě nerozšrouboval